Příspěvky uživatele - 140.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 29.10.2016
Pokud nejste strojní inženýr s praxí a nemáte pojízdnou dílnu, tak se toho stroje zbavte co nejdřív, protože Vaše práce na zahradě bude sestávat z 30% dopravou stroje a nářadí na zahradu a zpět, 50% sestavování, seřizování stroje k práci, a když se... celý příspěvek >
Kultivátor Mountfield MS16, 29.10.2016
Bohužel, tento "stroj" mám taky. Nikdy v životě bych ho víckrát nekoupil, v porovnání s VARI to je na koleně vyrobený předražený krám užitnou hodnotou o 2 třídy níž než VARI a cenově o 3 třídy výš. Drahé náhradní díly, prostě hrůza-děs! Budu to po... celý příspěvek >
Proč mi bouchlo domácí víno?, 30.6.2014
Také se kvašení zastavuje přidáním lihu, nikdy jsem se o to nezajímal kolik lihu do jakého množství, ale vím, že to můj děda takto praktikoval. Višňové víno po vykvašení doslazoval a "ošetřil" lihem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika