Příspěvky uživatele - 93.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 142, 26.10.2016
ok, díky, jem mě napadlo že by tam šel dát a pila by byla výkonnější
Husqvarna 142, 25.10.2016
zdravím, jde na pilu husqvarna 142 dát válec a píst z husqvarny 345, je jen o 2 mm větší vrtání
Nemoc révy, 17.5.2016 Obsahuje fotku
Dokázal by mi někdo poradit co to je za nemoc? Na jednom keři už je to třetím rokem. Zpočátku jsem myslel že je to omrzlé, ale letos jsem si to pohlídal a žádný mrazík nebyl. Listy začnou černat a docela uschnou. Jako když omrznou, ale jak jsem psal,... celý příspěvek >
Vyklobaná očka, 11.5.2016
Také to může být Osenice polní. Mladá očka a lístky jí moc chutnají
Vodiaci drôt, 28.4.2016
Já jsem použil vinohradnický drát Bezinal a jsem spokojený. Má malou schopnost natahovat se. Za 3 roky jsem dotahoval trošku jen jednou.
Co Vaše réva 2016, 27.4.2016 Obsahuje fotku
Zadešťováno máte pěkně, ale podle fotek zatím zbytečně. Ještě nejdou vidět žádné lístečky, jenom pupeny a ty by tyto mrazíky přežily. Mělo by smysl až by to vypadalo podobně jako na fotce.
Co Vaše réva 2016, 22.4.2016
Já letos přisadil 20ks Hibernal. Každý večer přikryju sazenice sklenicí 0,7 l a ráno zase oddělám. Jednoduché, účinné.
Problem s listami sadenic, 18.2.2016
Máte-li je na slunku, na parapetu za oknem, tak nejsou zvyklé. Měl jsem stejný problém. Po přemístění do polostínu jsou nové lístečky OK.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika