Příspěvky uživatele - 26.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi Samec nebo samice?, 5.11.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím ze už je to nějaký čas, ale chci se zeptat, jestli z plodů něco bylo. Mám kiwi,,samosprašné,, už několik roků bujně kvete, dokonce má i malinkaté plůdky přesně jako na vaši foto. Ale pak všechny odpadají. Pokud bych k to u koupila... celý příspěvek >
ULA, 6.4.2022
Děkuji oběma za informace. No k Boleslavi je to daleko :-), jsme od Brna a kousek od Ostrohu mame rodinu. Jejich web tak nějak sleduji, ale zatím jsem neměla štěstí. Potřebuji vysadit meruňku letos, loni mi odešla 10 let stará Bergeron na mrtvici a... celý příspěvek >
ULA, 31.3.2022
Dobrý den, nevíte, kde by se nyní dala sehnat meruňka Ula? V Uherskem Ostrohu píší, že pro letošek vyprodáno. Předem děkuji. Markéta
Kernechter vom vorgebirge, 21.6.2017
Mohu se zeptat, zda tuto broskvoň stále máte a jste spokojený - zda platí, že je šance zrovna tuhle odrůdu pěstovat ekologicky bez postřiků? Předem děkuji za zhodnocení po letech, v případě, že tuto diskuzi ještě čtete. Případně ocením jakékoliv... celý příspěvek >
Dřín japonský (cornus kousa) - který, aby se dal schopně jíst?, 22.10.2016
Dobrý den, u prodejců se občas objevuje dřín japonský (nebo taky svída japonská či dřínovka japonská) a bývá tam psáno, že má jedlé plody podobné liči. Na diskuzích pak někdo chuť chválí, jiní píšou, že se to jíst nedá. Tipla bych si, že budou... celý příspěvek >
Popínavka 19m, 16.1.2016
Mám trubač i wistarii. Obojí udržuji seřezáváním a zaštipováním, jinak by mi přerostly přes hlavu a jsou i docela agresivní.Myslím že by vám ten okap zruinovaly. Nejlepší se mi zdá psí víno, roste rychle, nedělá silné větve a vždy je můžete lehce... celý příspěvek >
Trubač prorůstá do trávníku, 16.1.2016
To je jako by někdo psal o našem trubači.  Máme stejné problémy.Ale kdo poradí? Jinak je to krásná rostlina ale poněkud dravá. Ma.
Mulčovací kůra nebo dřevoštěpka, 3.6.2010
Dobrý večer, může mi někdo poradit co je vhodnější na vysypání prostoru zahrádky, kde je netkaná folie a nyní již vyzrálá mulčovací kůra z hobbymarketu. Přemýšlím že bych objednal celou fůru, ale ted co je vhodnější? Můlčovací kůra nebo dřevoštěpka... celý příspěvek >
tůje cypřiš, 8.3.2009
Nechejte prosím už těch cypřišů, skutečně se k nám nehodí. Soused si udělal živý plot (na dědině!!!) z cypřišů a do roka jich všech asi 50 bylo suchých. Už je vyryl.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika