Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň 2014, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Přidávám i fotečku našich paprik.Kromě obyčejných tam jsou i letos prvně námi pěstované: Garnet, žlutá kápie Ornela, Oreny,Sonar
Sklizeň 2014, 16.8.2014
malá technická.zde na fóru existuje i,,oddíl" brambory a tam by především mohlo zajímat i jiné pěstitele Vaše úsilí ohledně brambor.Přihřeju i naší polívčičku.Máme tam nafocenou i naší megabramboru 729g vypěstovanou klasickým způsobem.J a Olí
Nulová starostlivosť o zemiaky, 6.8.2014 Obsahuje fotku
Tady je důkaz o její hmotnosti
Nulová starostlivosť o zemiaky, 6.8.2014 Obsahuje fotku
Dovolím si též přizpět s naší zkušeností.Brambory zasadíme do slušně prohnojené půdy, ale již uleželým kravským hnojíkem, žádné brázdy neděláme, pak neokopáváme, neaplikujeme žádný postřik-jen přiměřeně zaléváme.Asi na nás taky bude pasovat ono... celý příspěvek >
Odrůdy paprik, 6.8.2014 Obsahuje fotku
Zde dávám názornou ukázku toho, jak to taky může dopadnout, když se vysejí semínka ze sklizené F1 v další sezóně.Originál byla krásná červená tlustostěnná a kopie-no posuďte sami.Malá-ani né 10cm, o síle stěny se ani nemá cenu bavit-zkrátka taková... celý příspěvek >
Profil, 12.7.2014
Doporučil bych projít si kapitolu,,vyvýšené záhony".Jak jsem psal a dodal i přízpěvek.Pokud máte zahrádku ve svahu-nic jiného Vám nezbývá.A všechno špatné, je k něčemu dobré.Pokud prší, nachytám si do 4sudů (800 lit.)dešťovku a samospádem mohu zalít... celý příspěvek >
Skvrny na libečku, 12.7.2014
Moje přítelkyně Olinka to obhospodařuje taky tak.Hlídá, dokud je pěkný a pak ho vykostí a dá do mrazáku a počká až obrazí a vyroste znovu.Myslím že to takhle praktikuje i u pažitky.J a Olí
Pekingské zelí, 12.7.2014
Jestli je to zrovna Manoko na 100% nevím, ale podle sáčku jsem to vyséval na jaře.Měl jsem k dispozici dva výsevné sdružené plast kvetináčky po 10ks.Vzešlo mi jich 19.Po vysazení již vzrostlejší sadby(několik lístků tak 5-7cm velkých),mi část... celý příspěvek >
Pěstování cuket navysoko, 7.7.2014 Obsahuje fotku
ještě maličko z jiného pohledu
Pěstování cuket navysoko, 7.7.2014 Obsahuje fotku
slíbené foto
Rajčata - zkroucené celé listy, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Ještě i 3-tí rajče z leva to dělá
Rajčata - zkroucené celé listy, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Slíbené foto
Rajčata - zkroucené celé listy, 4.7.2014
Nám to dělají taky, ale jen asi 2 ks venkovních z cca 26 ks.Kroutí se do ruličky.Dříve se tady na fóru objevil názor, že to může být přehnojením.To by znamenalo, že tyto dva kusy můžou být zřejmě přecitlivělé.Rajčata dostala jen myslím si přiměřeně... celý příspěvek >
Pěstování cuket navysoko, 4.7.2014
Už jsem o tom uvažoval vloni, jenže jsem to nějak nestihnul zrealizovat, ale letos to u dvou též praktikuji.U prvních plodů, které jsme již zkonzumovali(mladé-do 20cm) jsem též uplatnil vychytávku proti zahnívání konců a vlastně i částečně proti... celý příspěvek >
Velké listy u kedluben a žádné kedlubny, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Dovolím si umístit náš výpěstek,,siamské dvojče".To, že někdy vyroste na hlavním výpěstku u čehokoliv ještě cosi malého, nebo menšího navíc, už jsem párkrát viděl, ale prakticky dva rovnoměrné v jednom?No posuďte sami :-):-):-) J. a Olí
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika