Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 20.6.2014 Obsahuje fotku
ještě z jiného úhlu
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 20.6.2014 Obsahuje fotku
slíbené foto
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 11.6.2014
Vertiko system též uplatňuji, ale né pomocí kari sítí, ale pomocí kontrukce ve tvaru T se vzpěrami mezi svislou a vodorovnou tyčí(normální letité střešní latě.Do země však musí přijít něco železného a je to zdrátováno ke svislé lati, jinak je lať za... celý příspěvek >
Porek, 9.6.2014
Děkuji za rady-budu se jimi řídit.J.
Porek, 9.6.2014
Prosím o radu letité, zkušené záhrádkáře a pěstitele.Mám poměrně slušnou sadbu letního i zimního pórku cca po 25-30 kusech ve folníku v kelímkách a v bedýnkách, jenže nějak jsem zapomněl který je který.Jak se to rozezná.Jsou vysetá souběžně asi v... celý příspěvek >
Jmenovky u rajčat, 7.6.2014
Také zde přidám svou zkušenost.Rostlinky si samozřejmě značím už v sadbovačích fixem na podlepku(cenovka v obchodech)Zárověň toto dubluji vytvořením nákresu nebo tabulky s čísly.Mám samozřejmě seznam s převodníkem a snažím se čísla zachovávat i na... celý příspěvek >
Osvědčená odrůda cukety, 7.6.2014
Sice zde byl poslední přízpěvek před dvěma lety, ale pročítám fórum a tak přidám svoji zkušenost.Budu to brát z hlediska skladovatelnosti na konci sezóny.Prohrají to žluté, které ovšem nejvíc plodí.Uprostřed bych zařadil ty strakaté pruhované... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 31.5.2014
Začínám zhruba na 2m tyčkách, které si klidně nařežu ze zbytkových prken po stavbě.Až konec po jedné až dvou sezónách uhnije, tato tyčka po zkrácení buďto slouží u paprik, nebo ve folníku, kde stejně po dosažení zhruba 1,2m délky rajčete je toto... celý příspěvek >
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
Mohu potvrdit, že mě můj táta učil a taky to tak sám dříve pěstoval, dávat ve folníku mezi rajčata celer.Letos mám opět asi 8ks rajčat a zhruba tolik i celerů.V minulosti jsem též zkoušel pěstovat i několik rostlin viržínkého tabáku s paprikami, že... celý příspěvek >
Papriky 2014, 20.5.2014 Obsahuje fotku
A ještě přidáváme fotku paprik ze skleníku, které jsou vysázeny asi 3 týdny
Papriky 2014, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Toto jsou naše papriky vysazené minulý víkend tzn.10.5. do prosklené,,bedny".Odrůdy Granova, Kvadry,Eva, klon Radůzy
Papriky - výsadba do skleníku, 30.4.2014
Část už jsem taky vysadil, ale mám tam pro sychr nainstalovaný přes spínací hodiny teplovzdušný ventilátor a kdyby bylo v noci a nad ránem opravdu zle, měl by sepnout a zachránit to.Mám to nastavené jen mezi nulou a jedničkou(jen 1kW spirálu),takže... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 30.4.2014
Letos jsme taky zřejmě chybovali při naklíčení a nevzešlo nám ani semínko z posledních 5-ti.Byly loňské a nepustily klíčky, ani 3-tí den na vlhké vatě.Děláme fintu-že semínka i vatičkou přikrejeme. U ostatních plodin nám to vychází perfektně. Pokud... celý příspěvek >
Twist Off, 30.3.2014
Nikdo z Vás se tady nezmínil o duralových sponách na obyč, tedy omnia víčka.Nic se nelisuje, jen se nasadí a po vychladnutí sejme a použije na další várku.Mám je desetiletí.Bohužel však jen na 0,7 litru.Na 0,33 jsem asi před 20 lety viděl v... celý příspěvek >
Mrkev zavařování, 30.3.2014
Zkuste se zamyslet, zda nemáte ve svém příbuzenstvu, nebo okruhu přátel, kteří by Vám nechali Vaši mrkev spinkat u nich v dobrém(lepším)sklepě, než disponujete Vy.Můžu Vás ujistit, že i v bytovkovém sklepě to pár týdnu dobře přečká, musíte to však... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika