Příspěvky uživatele - 33.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Auralia, 17.10.2016
Tak letos aurálie opět super chuť. Loni chytila sazovitost.Letos ovšem dobře zaplodila. Vyžaduje důkladnou probírku. Podle mne je chuť kořenitá, výborná. Sice nevím jak chutná coxova reneta, ale aurálie je chuťově vynikající. Asi bude záležet na... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 2.1.2016
Zdravím, možná k tomu přispívá právě jak píšete ta suchá drobivá hlína, v které se nože okopávačky volně protáčejí, okopává se po dešti - utužení a pak naschnutí, kdy je to ztvrdlé, a myslím si, že i kombinace plečky k dvoutaktu používaná na... celý příspěvek >
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
Dobrý den, rotavátor Vari je super stroj, těžký a výkoný, na políčko 500 metrů čtver. bych asi pořídil jen motor, převodovku a rotavátor. Ale vzal bych převodovku DSK 317 - protože je vyšší, já mám 190 cm, a u souseda sem se musel hodně ohýbat - má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika