Příspěvky uživatele - 234.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrslá třešeň - řez, 15.2.2019 Obsahuje fotku
K príspevku pána V.: To UFO nie je lietajúci tanier, ale jeden z moderných resp. netradičných intenzívnych pestovateľských tvarov čerešní. Skratka znamená Upright Fruiting Offshoots (v preklade "vzpriamené rodiace výhonky" - náčrt viď foto 2). Pre... celý příspěvek >
Lysice 2018, 5.1.2019 Obsahuje fotku
Pán Mirek Přasličák: Výpočet odrôd ktoré pestujete je impozantný. Ak by trend počasia pokračoval, tak vo Vašej polohe budete môcť pestovať prakticky čokoľvek (mám na mysli jablone). Vzhľadom na podstatne menšiu potrebu chemickej ochrany je prirodzený... celý příspěvek >
TOP odrody sezóny 2018, 5.1.2019
Pokračovanie dnešného príspevku o 9,47h (bol prerušený reakciou), teraz už len doplním fotky (7-15). IH
TOP odrody sezóny 2018, 5.1.2019
Je ťažké vybrať jednu alebo len pár odrôd ako najlepšie. Ideálne je mať k dispozícii celé spektrum odrôd od skorých letných až po neskoro zimné. A tiež rôznych chutí, prípadne aj farby. Nech je v konzumácii na výber. Trendy smerujú k pestovaniu... celý příspěvek >
Identifikácia rastliny, 22.11.2018
Prosím expertov na izbové rastliny o identifikáciu - foto. Ďakujem. IH
Kvitnú jablone, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Tak konečne rozkvitli aj jablone. Je zaujímavé, že najviac sa poponáhľali tie na bujnejších podpníkoch (foto). V plnom kvete sú samozrejme aj hrušky a kôstkoviny (posledné fotky). Čo sa týka jadrovín, pri reze a tvarovaní sa snažím dosiahnuť to, aby... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 4.1.2018
To je v pohode, ospravedlnenie ide aj z mojej strany, mohol som to vtedy vyjadriť jasnejšie. O Vás sa naozaj nejednalo. Nedajte sa v testovaní noviniek rušiť - a referujte 😉. IH
Lipnická švestka, 4.1.2018
M.F.: Nie Ste sám kto testuje. Momentálne mám v 2 záhradách 42 odrôd jabloní a 17 odrôd hrušiek, z každej odrody celý strom (nemám štepených viac odrôd na jednom strome, iba "monokultúry", maximálne ale len 3 stromy jednej sorty). Slivky, broskyne a... celý příspěvek >
Co na komare?, 11.6.2017
skor som myslel na nejaku rybu
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 2.6.2017
Boscova aj na hornom Považí v 310 m.n.m. dáva kvalitné a veľmi chutné plody.Rastie v ťažkej ílovitej pôde.Konferencia už taká chutná nie je.     Jano
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017
Moj overeny postup na rajcata a papriky: 1. od zaciatku marca siatie nahusto napr. do obalov od Ramy, udrziavat vlhke, prikryte sackom a umiestnene na juznom okne 2. Po vzideni polievat, moze sa klincom prekyprit obcas 2. Cca polovica aprila... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017
A naco tolko hnojenia a macania korienkov a podobne? Rajciny sa mozu prihnojit ked sa chce az ked su prijate na zahone, pred tvorbou plodou, dovtedy nie su narooce na ziviny. Mate sklenik, tak ste ich do neho mali presadit v polovici dubna. Teraz uz... celý příspěvek >
Opál, 5.5.2017
Ktorá zo žltoplodých Orion, Sirius,Luna, Heliodor,Opál by mala byť chuťovo najlepšia? Trpia tieto žltoplodé odrody jabloní nejakými chorobami?     Jano
Topaz, 5.5.2017
Trpí Topaz na chorobu krčka len na M9 alebo aj na iných podpníkoch? Máte ho niekto na stredne rastúcich podpníkoch?     Jano
Admirál, Sirius, Meteor, 5.5.2017
Trpí Admiral ešte nejakou chorobou okrem horkej pehovitosti? A ešte ma zaujíma Sirius či trpí nejakými chorobami a či je chuťovo na podobnej úrovni ako Golden Delicius.     Jano
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika