Příspěvky uživatele - 234.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerešňa vtáčia - Alkavo, 20.2.2017
Neznepokojujte sa, je to generatívny podpník kaukazskej vtáčnice, názov vznikol skratkou z 3 slov : Altenweddinger Kaukasische Vogelkirsche (viď foto). Takže všetko je OK, tak ako Ste chceli. IH (Ešte pridám trochu mimo témy foto 2 - podpník Krymsk... celý příspěvek >
Brahmi, 20.1.2017
Pre Petr Fiala: Skúsenosti nemám, zohnať by sa dala možno tu(viď foto). IH
Araukaria, 20.1.2017
Niektoré informácie na tomto vlákne naozaj nezodpovedajú realite. Napr. o tých tenkých a ohýbajúcich sa vetvičkách, alebo o tej teplote do -18°C. Mám asi 6 ročnú araukáriu (foto), od začiatku na pevnom stanovišti vonku. Na zimu som ju chránil len... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 27.10.2016
"Každý nech dělá s tím co mu vyhovuje". Tiež si to myslím. Každoročne rýľujem úsek v záhrade cca 25x8m, teda nie veľa. Hmotnosť rýľa som priznávam nikdy neriešil, pre mňa je dôležitejšie aby mi "sedel" k postave. Teda mal správnu dĺžku a vyváženosť.... celý příspěvek >
Špatná sklizen, 27.10.2016
Klobúkom dolu, Mílo :-) "Kdo umí, umí. Kdo neumí (jako já) - čumí." IH
Jantar, 10.10.2016
Jantar či Nejantar? Netrúfam si podľa fotiek posúdiť, ale ak porovnáme fotku Jantaru pána Vysloužila (možno netypického - foto 1) a Jantar na fotke pána Polehlu (foto 2) tak tam nejaký veľký rozdiel nevidím. Pravdou je, že typický Jantar by mal byť... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 10.10.2016
Pre 66.26 : Tak si tých pár rokov užijeme... Inak mohli by ste nám o tej budúcnosti prezradiť aj trochu viac, Nostradame :-).IH
Zakalená slivovice, 9.10.2014
a este link na zlozenie starych domacich slivovic... jeden zo spoluautorov ma nejake povedome meno :-)
Vertikutátor, 9.10.2014
Kto prisiel na to, ze ak su tam droty, ze taky valec musi mat menej nozov? Kto prisiel na to, ze cim viac nozov na valci, tym lespie? Kde je ta hranica? Kolko nozov ma mat? Kto kedy vyskusal a porovnal pracu s valcom s nozmi, s valcom s nozmi... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 9.10.2014
V slusnych mnozstvach tam mozu byt terpeny, aj v neoxidovanom stave, co su vlastne uhlovodiky. Aj niektore aromaticke, nasytene a nenasytene uhlovodiky v mensich mnozstvach. Cely "gulas" zlucenin. Niektore terpeny maju vyznamne aromaticke vlastnosti.... celý příspěvek >
Aku nůžky na trávu Bosch či jiné nářadí na okraje trávníku, 9.9.2014
Dobry den, podarilo sa niekomu uspesne nabrusit aku noznice?Mne ich nabrusili, za 6! Eur a za cca mesiac a pol znovu tupe.Nedaju sa nabrusit nejako doma svojpomocne?Inak asi kupim obycajne noznice na travu na rucke(rucne) dakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika