Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnůj pod rakytník?, 19.9.2016
Dobrý den, můžu při sázení rakytníků dát pod ně slepičí a králičí hnůj?Má s tím někdo zkušenost? Nebo by bylo lepší pod ně nic nedávat?František
Plísen na muchovníku, 5.7.2016 Obsahuje fotku
Přidávám ještě foto.
Z kterých stromů nedávat větve králíkům, 21.8.2013
Až po napsání svého dotazu jsem si všiml, že v této rubrice již podobný dotaz existuje. Tak jsem si tuto diskusi přečetl a je tam odkaz na článek, kde třešnové větve jsou vedeny v tabulce vhodných pro králíky, i když jen v omezenějším množství.Tak mě... celý příspěvek >
Z kterých stromů nedávat větve králíkům, 16.8.2013
Dobrý den, měl bych tento dotaz - Na internetu jsem se dočetl, že třešnové a merunkové větve jsou pro králíky jedovaté, což mě dost překvapilo, protože jsem si myslel, že větve z ovocných stromů jsou pro králíky vhodné. Nevhodné prý jsou také z... celý příspěvek >
Jaké byliny použít proti kokcidioze králíků?, 28.7.2013
Dobrý den, zajímalo by mě, jaké byliny, rostliny,větvičky ze stromů, případně další přípravky jsou nejúčinější v prevenci kokcidiozy králíků. Děkuji za odpověd František
Jaký selektivní herbicid místo Garlon 4 EC, 7.6.2013
A jaký máte názor na selektivní herbicid Garlon NEW?   František
Jaký selektivní herbicid místo Garlon 4 EC, 5.6.2013
Dobrý den, na likvidaci plevele v trávníku používám Garlon 4 EC, ale je to poměrně drahé. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, jaký selektivní herbicid by se dal na plevel použít a nebyl by tak drahý (450 Kč za 250 ml).  Děkuji  ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika