Příspěvky uživatele - 39.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Jsem rád, že to bylo nakonec správně pochopeno :).Směřovalo to k majitelům křoviňáků, kteří ví, jak se chová motor v reakci na plynovou páčku, pro ostatní to není přínosné.Určitě se přidávánim a ubíránim motor nezadře, jednak tam jde stále směs pro... celý příspěvek >
Zahradni traktor al-ko t15-95.5, 6.9.2016
Tento model je na stránkách alko za 79tis.,Namir ho má za 75tis. a na Heuréce je od 72tis. Bavíme se o ceně s DPH?
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Já mám určitě odstředivou spojku, protože nadměrným mytím mě do ní zatékala voda, až se přestala vracet do původní polohy, tak se to muselo rozdělat, vyčistit,odrezit a od té doby myji jen spodní část.A musím potvrdit, že funguje okamžitě na zvýšené... celý příspěvek >
Poradíte s napadením jabloní a hrušní?, 30.4.2014
Dobrý den, jěště jednou děkuji za pomoc..měl jsem obavu, že na té meruňce je spála..
Elektrická rotační sekačka, 24.4.2014
Seřízení ventilů není snadné pro dnešního člověka, ale není to bůhvíco. Při ploše 800 m2 je seřízení otázka jednou za 5 let, větší plochu tak za 2-3 roky. OHC se seřizuje po delších lhůtách, protože je rozštelování vůle ventilů menší, nejsou tyčky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika