Příspěvky uživatele - 87.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování, 3.6.2007
Dobrá rada je též ta mulčovací kůra, nebo menší kameny.
plíseň na azalkách, 3.6.2007
Je to "padlí", loni jsem to měl taky, po opadání jsem pečlivě listy sesbíral a spálil, letos žádný problém.
Výběr elektrické pily, 23.5.2007
Nevím, proč se do toho pána s panem "teoretikem" tak navážíte, nenapsal nic tak závadného už proto že poukázal, že není elektrikář, a vy tu vyvádíte, jako kdyby Vám přečmáral Vaše veškeré nenahraditelné učebnice.
Vistarie, 25.4.2007
Dobrý den, poradíte někdo, jaký je roční přírustek přísně seřezávané vistárie? Potřeboval bych ji vyhnat tak do tří metrů a nechat ji větvit až od této výšky, abych na to ale nemusel čekat celý život :-) Díky
banánovník, 17.2.2007
Pokud vím, tak hnědnutí může způsobit přílišná zálivka.Ale možná, pokud nepřelíváte i jiné příčiny. Hana
Je možno ještě nyní sázet růže?, 12.11.2006
Ted uz se ruze nesazeji,protoze by nemusely prezit zimu.Sazeji se na jare.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 5.6.2006
Ten ten telefon je přímo na prodejce: www.damal.cz Dobronická 778 148 00 Praha 4 - Kunratice tel. 244 912 244 Chtěj 1000,- zálohu a toť vše J.Z.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 5.6.2006
Tak dneska jsem vytelefonovával strunovou hlavu pro makitu dbc290, která (pokud jsem to dobře pochopil) je shodná s tim Dolmarem, o kterém tu píše J.S. Tento Dolmar mi byl nabídnut za 9990,- (akce) + strunová hlava zdarma. Hlava mi nejdřív byla... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 5.6.2006
Tak dneska jsem vytelefonovával strunovou hlavu pro makitu dbc290, která (pokud jsem to dobře pochopil) je shodná s tim Dolmarem, o kterém tu píše J.S. Tento Dolmar mi byl nabídnut za 9990,- (akce) + strunová hlava zdarma. Hlava mi nejdřív byla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika