Příspěvky uživatele - 228.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rybník, 6.6.2008
Pokud máte v jezírku kalnou, nazelenalou vodu plnou řas, tak zkuste nasadit několik vodních šneků.Brzy se rozmnoží a za měsíc uvidíte, jak to dobře funguje!
Vzplývavé rostliny do minijezírka, 30.4.2008
Nevíte jaké druhy vzplývavých rostlin se nejvíce hodí do minijezírek?
Vhodné rostliny do jezírka, 28.4.2008
Aby byla voda v jezírku čistá, je důležité dodržet několik zásad.Pokud možno, aby v jezírku byla voda dešťová, která je bez živin nebo alespoň aby tvořila větší část.Slunce by mělo na jezírko svítit max 5-6 hodin denně, na podzim chránit jezírko před... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 28.4.2008
Neví náhodou někdo, jak by se dali co nejpřirozeněji zakrýt okraje zakopaného lavoru?Děkuji
Inspirace k minijezírku, 28.4.2008
Moje známá, která třídila přerostlé vodní rostliny, mi dala kořenový bal, podle ní minidoutníků.Zatím mi rostou jen zelené lístky, ale řekl bych, že se jedná o nějaký druh orobince.Snad orobinec nejmenší.Vypadá jako malé doutníky.
rybník, 18.4.2008
Potřeboval bych poradit s řasami.Jezírko má průhlednou vodu, nezakalenou,čistou, ale po stranách jezírka jsou zelené porosty řas. Mimochodem mám malé, plastové jezírko. Děkuji mnohokrát.
Inspirace k minijezírku, 18.4.2008
Do každého minijezírka jde dát mnoho druhů atraktivních a hezkých vodních rostlin.Já mám zakopaný lavor a mám v něm například miniaturní doutníky.Samozřejmě se musí brát ohled na velikost rybníčku.Spolu s ním tam mám ještě plovoucí rostliny.Ve... celý příspěvek >
šáchor, 11.4.2008
šáchor patří ven k jezírku a ne do bytu.možná máte druh, který se pěstuje speciálně v bytě, ale to je nepravděpodobné.žádné postřiky, nechte to na přírodě, však on se vzpamatuje.
trávy, 11.4.2008
U jezírka mám zasázenou trávu - Penissetum.Je vlemi hezká, ale nevím co s ní na zimu. Má se na zimu přikrývat a nějak sestříhnout? děkuji za odpověď
rybník, 11.4.2008
Dobrý den, pokud chcete Váš rybníček okrášlit několika hezkými vodními rostlinami, ve fantazii se meze nekladou.Musíte ale brát v ohledu velikost Vašeho rybníčku a kolik potřebují rostliny, které jste si vybrali místa.Osobně bych doporučil jako... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 9.4.2008
    Jak správně pěstovat vodní rostliny? Lehce.Pokud máte jezírko dostatečně velké, včetně jeho dna, je lepší sázet rostliny přímo, bez nádoby nebo koše. dělá se to tak, že na dno se položí dokola několik kamenů a doprostřed se nasype... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika