Příspěvky uživatele - 184.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
V tom případě bych to viděl na zavzdušněné sací potrubí. Často vodárny neumí nasát vodu z hloubky, pokud je v potrubí vzduch. Mívají na přívodu šroub, který když odděláte, je tam otvor, kterým naplníte přívod vodou. Buď naplnit vodou, zavřít a pustit... celý příspěvek >
Přesazení rebarbory, 3.9.2016
Letos jsem se rozhodl začít s pěstováním rebarbory. Zasel jsem semínka a vyrostlo mi asi 15 docela velkých rostlin. Chtěl bych se zeptat, jak postupovat dál - potřebuji je přesadit na stále stanoviště. 1. Kdy je mám vyrýt a přesadit? 2.... celý příspěvek >
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 3.9.2016
Pokud řešíte problém s tlakem při zapnutém čerpadle, nemusíte řešit vak ani spínací tlak, to jsou věci, které nemají žádný vliv na tlak vody při zapnutém čerpadle. Pokud je čerpadlo zapnuté a čerpá slabě, hledejte problém někde mezi studní a výstupem... celý příspěvek >
Chloróza broskvoně 2016, 3.9.2016
Osvědčila se mi obyčejná malířská papírová páska. Mírně lepí, takže na stromku se udrží, pak ji napatlat Chemstopem. Nic se mi neprožralo a v létě to šlo velmi snadno sundat. Navíc, pokud by kmen stromku rychle tloustnul, tak ho nezašktí, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika