Příspěvky uživatele - 243.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Všetana s mušlí - NL, 16.3.2023
Robil som si prieskum odkial pochadzaju osiva Vsetany najvacsich Ceskych a Slovenských semenárskych firiem. Bohuzial zo siestich firiem iba jedna predava semena s ceským povodom. Vsetko ostatne je Taliansko, Madarsko, Polsko. Aj ked si nemyslim ze je... celý příspěvek >
Hrášek na balkoně - nedaří se mu, 19.6.2020
Pestujete hrášok na balkóne dlhšie, alebo je to váš prvý pokus? Ak pestujete dlhšie mohli by ste popísať veľkosť nádoby, odrodu, čím hnojíte a akú máte úrodu? Ďakujem Gazda z paneláku.
Vyska zeleniny, 19.6.2020
Niesom žiadny odborník, ale predpokladám, že veľkosť nadzemných častí rastlín tak isto ako podzemných, závysí od: - stanoviska a podmienok v ktorých rastlina rastie. Ak je stanovisko zatienené pravdepodobne bude nadzemná časť vysoká ale labilná,... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 29.7.2018
Tento rok prvy raz pestujem "arctic plenty". Kupil som semeno pod nazvom arctic, takze neviem ci je to to iste ako subarctic plenty. Okrem toho este Black prince, Black from Tula, Ox heart, silky pink, ldyl a jedny bez nazvu ale podobne San marzano.... celý příspěvek >
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 5.11.2017
Z mojich osobných pozorovaní: buď vysoká teplota alebo nedostatok živín. To iste sa nam stalo minulý rok. Manfred
Česnek 2017/2018, 4.11.2017
Ked tak citam tu slovnu prestrelku o najspr8vnejsom termine tak ma napadla jedna vec ktoru som cital kedysi o vysadbe travnika: Ked klesne teplota (vzduch aj poda) pod urcitu hranicu rastlina (v tomto pripade vseobecne trava) rastlina sustredi... celý příspěvek >
Zapuštění a položení sazenic paprik, 4.11.2017 Obsahuje fotku
Zdravim v mojich amaterskych zahradkarskych podmienkach pestujem papriku asi piaty rok. Bez sklenika, bez foliovnika, bez hnojenia, bez postrekovania a s velmi biednou zalievkou (nemam pristup k vode). Pred sezonou som zhanal informacie ako... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 18.8.2017
Zdravím, asi tak ako väčšina z vás som už nedokázal jesť rajčiny z obchodu. To je hrozné čo kapitalizmus v kombinácii priemyselným pestovaním urobili z mojej oblúbenej zeleniny. Preto som si kupil záhradku a už tretí rok sa snažím nájsť si pre mňa... celý příspěvek >
Co to je?, 5.8.2017
Vyzera to ako ambrozia palinolista, velky alergen a burina
Kompostér, 28.7.2017
Ja som zbuchol z 4 paliet (iba 1 komorovy) a zatial 4 roky drzi. Drevo vyzera zatial ok, ak vydrzi este 4 budem spokojny. Neviem ci tie palety boli morene, nevyzerali ze by boli. Napada ma, ze namiesto morenia by mohla byt aj nejaka z vnutra a bokov,... celý příspěvek >
Náhrada škody od pálenice, 24.8.2016
 mistr, ze ste chceli vypalit 120% alkohol :D
Vytyčení pozemku, 10.10.2015
podat si ziadost (oznamenie) na stavbu plotu na hranici pozemku, plot postavit (v takomto pripade cim vyssi tym lepsie), ciernu skladku upratat... s niektorymi ludmi nepohnete
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.2.2015
to co je v lidli je konkretne toto: Gärtnerspaten rostfrei Grabegabel rostfrei Schaufel Edelstahl mit Stiel naradie vyzera solidne, najma vidly, rucka by si zasluzila este raz prelakovat... som zvedavy na rozdiel oproti fiskarsu, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika