Příspěvky uživatele - 238.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotační sekačka Vega S465, 5.5.2008
sundejte kolečka, jsou tam kola pojezdu, ty také sundejte a uvidíte tam ve hřídelce kolíčky (na každé straně jeden) ty se starají o pojezd, ať Vám je zašlou ze servisu v obálce a opravte si to sám a nebo jdou nahradit, uřízněte si je z vrtáku číslo... celý příspěvek >
Jedná se o kadeřavost - foto?, 5.5.2008
otrhejte všechny napadené listy a postříkejte přípravkem syllit, nebojte se funguje to...
Co teď s kadeřavostí?, 5.5.2008
postřik proti kadeřovosti broskvoně je nejlépe provést během zimy (pokud jsou slunečné nemrazivé dny) a alespoň dvakrát mědnatým přípravkem kuprikol nebo champion, tyto postřiky jsou preventivní a ničí přezimujíci spóry na kůře a v různých zákoutích... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 17.4.2008
Dobrý den, mám sekačku ABG 480 s pojezdem, myslím, že za ty peníze jsem udělal dobře, měl jsem sice malé problémy s pojedzdem (z Činy tam dávají nekvalitní kolíčky pojezdu), ale v servisu mi to rychle dali do pořádku a dali mi tam již kolíčky české,... celý příspěvek >
Nejhorší zkušenosti s plastovým skeletem Honda., 24.1.2008
Pokud vám někomu někdy neuznal reklamaci plastového skeletu sekačky Honda, tak mi napište do fora kontakt.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika