Příspěvky uživatele - 131.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýňoviště 2015 + 2016, 14.8.2016
Tak nějak přišla chuť ochutnat jednu z nich (crown prince). Paní Eva se ptala na zralost - můžu potvrdit, že byla naprosto zralá a podle jejího stavu se odvažuji tvrdit, že by několik měsíců uskladněná bezpochyby vydržela.
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 14.8.2016
Můžete se trochu rozepsat o podmínkách pěstování, abychom našli rozdíl, proč se nám nedaří? Vaše poloha, doba výsadby, slunce/stín, typ půdy, hnojení, vzdálenost okolních rostlin,...
Proč mi neplodí lilek?, 13.8.2016
Tak experiment se zdařil. Velké vzrostlé bohatě kvetoucí rostliny jsem po měsíci bezvýsledného kvetení přestěhoval ze skleníku ven. Chvilku živořily a uvadaly, ale nakonec se chytly a už se pěkně vyvíjí spousta plodů. Jen nevím, jestli důvodem... celý příspěvek >
Roubování, 13.8.2016
No, právě že na nynějším místě jsou v houští, takže ve stínu a nekvalitní půdě. Myslím, že by pro ně možná bylo nejvhodnější je přestěhovat na podzim do kvalitní prohnojené zeminy a na slunce, a na jaře zastřinout? Jsou to malé semenáčky (1-2 leté?),... celý příspěvek >
Roubování, 13.8.2016
Super, takže to snad dělám dobře. Uvidíme, zda se ujala (řapík se lehce ulomil, tak prý je to známka ujatí...). Jen jsem tedy modifikoval postup na ponechání volného očka a ovázání kolem něj. Můžu se ještě zeptat na další manipulaci? Očkoval jsem... celý příspěvek >
Roubování, 12.8.2016
Letos zkouším poprvé očkovat, podle dostupných návodů jsem zavázal kompletně a po 3 týdnech sundal, ale T-řez se po sundání "rozšklebuje". Další zkouším převázat, aby očko bylo volné, a sundám později - uvidíme. Taky by mě zajímal správný funkční... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 12.8.2016
Mám to stejně. Jakékoli dýně (od hokaido po melouny), ať dělám co dělám, mají vždy jen jeden plod. Zalíváno bohatě, prohnojeno hnojem a kompostem, pěstováno na slunci i v polostínu, na kompostu... Nic nefunguje, každá rostlina má vždy jen jeden plod... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika