Příspěvky uživatele - 72.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 9.8.2016
Zdravím, mám sekačku Hecht 5484 SX (tj. bez el. startéru, Hecht 5484 SXE je s elektrickým starterem) od dubna 2014 a jsem s ní max. spokojený. Vybíral jsem tenkrát právě pro podobné podmínky vašim - nerovná zahrada 1.000m2 ve svahu (cca 10°), kde... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 9.8.2016
Zdravím, mám přesn tu samou sekačku, pouze bez elektrického startéru. V dubnu 2016 to bylo 2 roky od nákupu. Spokojenost maximální. Na problém s obtížným startem u teplé sekačky jsem poprvé narazil loni, tedy po roce provozu. Následovala výměna... celý příspěvek >
Jak na starý sad plný náletů, 31.8.2015
Řešení je poměrně dost, počínaje vytahat to ze země pomocí lana třeba za osobním autem, přes vytrhání to traktorem či nějakým bagrem (třeba i minibagrem, pokud máte možnost si ho třeba najmout či vypůjčit), ořezání pomocí křovinořezu s pilovým... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 27.8.2015
Dovolím si trochu zpožděnou reakci, protože jsem si potřeboval nejdříve ověřit, že si to pamatuju dobře. Takže - na zlomený nebo rozlomený strom podle zkušených zahrádkářů pomáhá natřít zlomené dřevo  (tj. lom) a jeho okolí čistým kravincem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika