Příspěvky uživatele - 76.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Combi 48 ES - Vaše zkušenosti?, 12.9.2016
Ahoj, měli jsme a vlastně stále ještš máme Stigu 48 (elektrická s pojezdem). Koupili ji jsme ji před 10 lety, takže se jedná o starší model, nicméně zkušenost je letitá. Letos jsme zakoupili také hecht 1805, ale ta je opravdu nová a sekal... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 12.8.2016
Zvazte, zda casem nevzit elektrickou s pojezdem. Pro mluvi nizsi hmotnost, prakticky nulova udrzba a tizsi chod. Ale musi byt k dispozici 230V. Motor u elektricke sekacky ma vykon 1800W, coz je postacujici. Kabelu se nebojte, clovek se s tim... celý příspěvek >
Bezin s primesi bio, 11.8.2016
Dekuji za cenne rady na jednoducha reseni.
Bezin s primesi bio, 7.8.2016
Dobry den, zdedil jsem krovinorez Stihl, ktery ma nejaky ten rok 10+, ale slapal dobre. Pouzivam ho cca trikrat za sezonu. V posledni dobe, tj. loni a letos je to se startovanim a chodem motoru horsi. S ohledem na, ze veskerou techniku na... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 2.8.2016
Koupil jsem sekacku Hecht 1805. Na hodnoceni je prilis brzo, protoze jsem sekal slovy trikrat. Je nova, takze seka dobre a bocni vyhoz je velmi sikovna vec na sekani nizsi travy. Zda-li vydrzi take deset let, tak jako ta predchozi, je hudba... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika