Příspěvky uživatele - 23.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazény Polman, 15.11.2016
Fakt arogantni chování hrůza domluvili jsme si chuzku v terminu ktery si oni řekli a neobtěžévaly se ani přijet... na 12 hod jsme byly domluvený a ve 12 hodin jen zavolal pan Hrubí že nemají čas že nepřijedou 
Bazény Polman, 11.10.2016
Ahoj jaké máte zlušenosti s firmou já hrozné. Firmu nedoporučuji - největší chyba objednat bazén u nich! Bazén byl objednán včetně instalace. Vše probíhalo v pohodě až do dne instalace. Po příjezdu mi začaly dávat obyčejný polystyren pod bazén... celý příspěvek >
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 6.9.2016
Zeolit se těží u nás Zelbride se těží v austrálii
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 6.9.2016
no stroji stejne jek písek já teď kupoval 25kg za 210 kč normalne na zbozi
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 4.9.2016
Čištění zeolitových filtračních náplní se provádí, stejně jako u klasického filtračního křemenného písku, proplachem čistou vodou, kdy se odstraňují zachycené suspenzní nečistoty. Propláchnutí zeolitu je nutné provést i po nasypání nové zeolitové... celý příspěvek >
Nerezová udírna, 24.8.2016
Ahoj ja udím již 3 roky v automatické udírně a nic lepšího není ja mohu jen doporučit jen musíš koukat uz sousedu tady jsou ty udírny 2 dražší a hlavne nebrat udírnu kde drť je na hromadě a prohořívá musí to mít podavač něco jako ma automatický kotel... celý příspěvek >
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 20.8.2016
me by zajimalo jak se na tu gumu vaze idealne obrazek
Recept na klobásy, 4.8.2016
Tak ja sem nazoru ze si radsi udelam trochu a pak zase cerstve nez to zamrazovat zavarovat atd a ja to delam pro radost ne na kseft
Jak na kuny, 3.8.2016
odpuzovace vubec nefunguji koupil jsme cesky jedne stal 800 a kuna si udelal hnizdo metr pred nim jsou to vyhozene penize deratiser mi pak prodal takove polstarky ze je to extra jed na kuny a zabavil jsme se jich po 5letech a mam kldi zadna babske... celý příspěvek >
Albixon jejich bazen Albistone vcetne zastreseni, 3.8.2016
je a navic jejich zastreseni a bazen je dost drahy zase jen blnmou lidi maji akci 50 % ale zase v tom vynechaly dopravu a montaz takze cena s tim je o 35 % drazsi nez co je v letaku a pak to uz neni zajimave cenove navic si rikam proc asi porad meni... celý příspěvek >
Recept na klobásy, 3.8.2016
Ahoj přidám svůj recept: hovezi plec 1,5 kg krkovice veprova 2,5 kg pepr lzicka 3x kmin drceny lzicka 2x paprika sladka lzicka 2x cukr lzicka 1,5x rychlo sul lzicka 5x obyc sul lzicka 5x 1. den: Maso namelu... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 3.8.2016
Ahoj muzete sem vlozit fotky grilu na sklo a na zulovou desku? jak vysoko to je asi od ohne?? diky radek.liberec@seznam.cz
Albixon jejich bazen Albistone vcetne zastreseni, 2.8.2016
Albixon jejich bazen Albistone vcetne zastreseni premejslim o koupy bazenu jejich celeho paketu vcetne zastreseni 3x4 nebo 3x6 metru mate nekdo s touto firmou nebo s timto bazenem zkusenosti?? Diky za info
Zkušenosti s firmou Albion Group, 2.8.2016
no ale terenky jsou vzdycky stejne to nema nic spolecneho s tim od koho bude koupeny bazen a terenky nejsou za 100 kdz to date firme na klic tak mozna jo kdyz si to poresite samy taj je to za tretinu
Zkušenosti s firmou Albion Group, 2.8.2016
ja hledam bazen ze zsatresenim filtraci atd komplet a albixon my vychazi nejlevneji i mounfild je po dleve 50 %  porad o 42% drazsi muzes mi napsat kde jinde jsi to potaval?? diky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika