Příspěvky uživatele - 234.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kterou třešeň 5.-6. tt, 22.2.2024
Máte niekto zasadenú novšiu odrodu čerešne Irena?
Jakou podnož pro broskvoň - mandloň, semenáč nebo GF677?, 13.4.2021
Do akých pôd sa hodí podpník B-VA 2 pod broskyne?
Meruňka Rakovského, 7.10.2020
Ako prežila jarné mrazy u vás táto stará odroda marhule?
Vesna, 28.9.2020
Má tu niekto Vesnu?
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 19.8.2020
Sú nejaké rozdiely medzi Maďarskou a Velkopavlovickou pan Hugovotr?      M
Elstar, 28.9.2019
Pán Hlavatý, verím že tie sáčky fungujú proti osám a sršňom, ale fungujú aj proti vtákom? Vtáky majú ostré zobáky a prepichnúť taký sáčok zobákom asi nebude pre ne problém.
Hadanka, 6.9.2019
Ontario. IH
Úroda meruněk 2019, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Veľkopavlovická na dobre oslnených plodoch červené líčko máva, býva ale zvyčajne také nerovnomerne "škvrnité" (foto - moja zaručene VP, nie z tejto sezóny). Čo sa týka fotiek Petra z H. z 2.7. a 13.7. na tomto vlákne, tiež si myslím, že to VP nie je.... celý příspěvek >
Škodci jablon, 24.6.2019 Obsahuje fotku
...
Kvalitní postřikovač, 26.3.2019
Malé upresnenie: správny názov spomínanej značky postrekovačov je Cooper Pegler. IH
Broskvoň Stark red Gold, 12.8.2018
Dobrý večer pán Hlavatý, ako bolo s poškodením od hmyzu u vašej nektarinky Stark Red Gold v minulých rokoch. Nektarinky radi napádajú hlavne mravce a osy.  Ďakujem
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 13.7.2018
Mne tiez pride prehnane kilo cukru na kilo ovocia, toto nikdy robit nebudem, pouzivam gelfix 3:1, a aj tych 350 g na kilo sa mi zda dost vela.
Správné uskladnění jablek, 13.2.2018 Obsahuje fotku
Dnes som prebral uskladnené jablká a vyhodil hnilé. Našťastie tých hnilých je málo. Zďaleka nemám optimálnu pivnicu a jablká skladujem len v obyčajných plastových bedničkách, bez špeciálnych opatrení. V pivnici mi zostáva ešte 21 plných bedničiek,... celý příspěvek >
Korene vs. stavby, 13.2.2018
Geniálne! Aj záhradkárčenie sa dá vtesnať do exaktných vzorcov. Standa na Hrad! 👏 IH
Shalimar, 13.2.2018
Mittwoch: Ja už nemám vysnené odrody. Nevravím že rád nevyskúšam nové, ale "horúce novinky" typu 'chruplavé, nádherné a rezistentné' mi už bezsenné noci nespôsobujú ani náhodou. Pre mňa je a zostane mojou "prvou dámou" Rubinola, s ktorou som už dačo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika