Příspěvky uživatele - 68.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni solarni osvetleni, 20.10.2016
Zdravím, vidím, že zahradu chceme mít čím dál hezčí. I proto jsem si pořídil na zahradu venkovní osvětlení. Má velkou výhodu především v tom, že se dá zabudovat do země. My jej máme kupřikladu nainstalované přímo v dřevěném mostku, který vede přes... celý příspěvek >
Jak připevnit síť na plot proti větru?, 12.10.2016
Dobrý den, chci se optat řešil jste to třeba s dodavatelem sítě? Nebo s někým kde jste síť kupoval? Měl jsem za to, že se k sítím dodává přinejmenším manuál jak správně připavnit. Máme také tu hustou nepropustnou, ale upřímně jsme to neupevněvali... celý příspěvek >
Uskladnění usušeného ovoce, 6.9.2016
Dobrý den, mě by zajímalo, jestli by hodně vadilo, kdybych použila na křížaly a sušené švestky plastové barely. Mamka mě z toho odrazuje a doporučuje plátýnko a nebo švestky na sucho zavřít do sklenic. Děkuji za vaše názory.
Osvětlení na pergolu, 2.8.2016
Dobrý den, spoustu krásných světel do exteriéru rozhodně nabízí spousta obchodů. I my jsme využili internetové stránky k tomu, abychom si osvětlili zimní zahradu. Pergola je něco jiného, ale pokud seženete kvalitní exteriérová světla máte zaručenou i... celý příspěvek >
1/2" zahradni hadice, 25.7.2016
Uvidíte no jak to půjde, jinak hadice Valmon mám doma a jsou dobré, jen je třeba dobrá délka, těch 70m je už celkem dost. Já to na zahradě řesil zakopáním černé vodovodní hadice s kohouty. pak mi stačí jen krátká hadice napojit.
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 25.7.2016
No já měl možnost pracovat z křovinořezem od firmy Hecht, a byl to boj ho vždycky nastartovat a i výkon my připadal slabý. Tak nevím nevím jak jsou na tom rotační sekačky. Jinak čína jsou dneska všechny zahradní stroje od motoru po šasi, takže si... celý příspěvek >
Voda v bazenu jak mleko, 21.7.2016
To že se voda v bazénu hned zabarvila do běla, způsobilo zachlorování. Ve vodě je příliš chlóru, proto je tak bílá, nechte to být a on vyprchá a zase bude čistá a křišťálová
Bazénová chemie-výrobci, 21.7.2016
My kupujeme chlorované tablety PWS pomalorozpustné, ale asi budou štejné jako od jiných výrobců.
Jake ostruziny na zahradu, 8.7.2016
Kdy stříháte ostružiny? Já je stříhám vždycky na jaře, ale slyšel jsem že se mají ostružiny stříhat i v létě. Tak jak to tedy je?
Zvedák na zahradní traktor, 23.6.2016
Dobrý den, jsme malá firma, která vlastní dvě dodávky, plošinu a nějaké bagry. Vše potřebujeme občas zvednout, ať už při přezouvání pneumatik nebo při výměně. I proto jsem rádi, že existují takovéto pneumaticko hydraulické zvedáky - AJ-50T3N zvedák... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 16.3.2016
Tak pokud jste předtím neměla pískovou filtraci, tak to vysvětluje všechny problémy. protože ty levné kartušové filtrace toho moc nezachytí. Takže pdoporučuji určitě na bezproblémovou údržbu bazénu pořídit pískovou filtraci. S tou je všechno pak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika