Příspěvky uživatele - 156.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 26.7.2016
Dobrý den, Muzete mi prosim popsat jak vypestovat ten vysokokmen? Orezat vsechny spodni vetve a udelat takovy spicak a korunku pak nechat rozvetvit jak budu chtit vysoko, nebo orezavat postupne behem treba nekolika let... Mozna hloupy dotaz, ale... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 25.7.2016
Pane Vyslouzil, poradite mi prosim s tim vysokokmenem z meho posledniho prispevku? Dekuji mnohokrat
Pravokořenné stromy, 25.7.2016
Dobry den, dekuji, tak takovy clovek jak pisete jsem asi ja:-) Muzete mi prosim popsat jak vypestovat ten vysokokmen? Orezat vsechny spodni vetve a udelat takovy spicak a korunku pak nechat rozvetvit jak budu chtit vysoko, nebo orezavat postupne... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 23.7.2016
Dobry den, pane Vyslouzil, dekuji moc za vasi reakci. Kdyz jsem si tak prochazela tuto diskuzi, tak jsem cetla vas prispevek z lonskeho roku, kde jste psal, ze pestovani pravokorenych jabloni je krok zpatky - divate se tedy ted na pravokorenne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika