Příspěvky uživatele - 106.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 26.7.2016
Zeolit, ako kationomenic zachytava najma amonne kationy. Kapacita zeolitu moze byt prirovnana objemu priehrady pri zachytavani velkej vody. Ta zachyti cast vody pri privalovych dazdoch, Ked je ich vsak prilis, uz nepomoze. Tak je to aj so zeolitom.... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016
ja som na svoj travnik dal 0 mm substratu, polozil koberce a som spokojny. Tiez sa mi tam vselico siri od susedov, ale co uz...
Drtič větví Vares Shark, 25.7.2016
V kuchyni ostrim noz, s ktorym cistim zeleninu, tak raz za rok. Na kosacke ostrim noz skoro pred kazdym kosenim. Kosacka je predsa viac zatazena a noz dostane zabrat viac ako ten v kuchyni. Neviem si predstavit, ze na drtici shark staci ostrit noz... celý příspěvek >
Aku nůžky živý plot Florabest, 25.7.2016
novsie stroje su uz vacsinou s Li-on bateriami. Moc neverim tym prihodam o "znackovych" bateriach. Je to individualne. Skor sa prejavuje novost vyrobku. Baterie sa neskutocne rychle vyvyjaju a najnovsie typy su aj vyrobne lacne a dostupne a s... celý příspěvek >
Aku nůžky živý plot Florabest, 23.7.2016
Accu florabest mam a som nadseny. Je pravda, ze mam malu zahradu a preto mi bohate stacia. Asi 40 m plot kruspan a 10 m zlaty dazd. Pouzivam aj na popinavy brectan a vinic, male kriky a pripadne na vrbu. Stroj je lahky na rozdiel od niektorych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika