Příspěvky uživatele - 160.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hurmikaki, tomel japonský, 13.3.2020
Ahoj, mam dotaz na tomel skrz roubovani, co mi neni jasne: Pred par lety jsem si koupil semenac tomelu obecneho, mel tak 1-2 roky, ted je mu teda cca 4-5 let. Mam ho zatim v kvetinaci. Chtel bych naroubovat, uz je to ale ker s nekolika cca... celý příspěvek >
Macerování bylinek, 10.7.2016
Ahoj, bylinky moc nedelam, ale delam asi 15 druhu likeru. Vetsinou maceruji tak, ze smicham uz vysledny liker - ovoce, cukl, voda, koreni, doplnim alkoholem (vetsinou vodkou, je jemnejsi nez lih, ale na ruzne veci pouzivam i jine) 1/2 lihu a 1/2... celý příspěvek >
Poptavka po mochyni peruanske, 16.4.2016
Ahoj, nema nekdo navic vetsi sazenice mochyne peruanske ci jineho jedleho druhu? Tento rok jsem jsem prosvihnul vlastni. Sice mi zase narostou sazenice venku, kde opadaly plody, ale ty uz obvykle nestihaji uplne dozrat. Koupim ci vymenim za treba za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika