Příspěvky uživatele - 203.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letorost, 20.7.2019
dobry den   letosni jaro nam zmrzli 15cmetrove vyhony oresaku, vyrasili nove a ted v cervenci dosahuji az 1m -prosim poradte co s nimi mam udelat?dekuji   Marie
Náhlé žloutnutí stromků, 16.10.2017
Přesně to samé dělá můj Cypřišek hrachonosný. Každý rok koncem září zrezne část jehličí. Je to skoro ze dne na den napřed to zežloutne a během pár dní uplně zdnědne. Mám ho asi 10 let a připadá mi, že za pár let bude asi celej rezatej. Zatím jsou... celý příspěvek >
Tis, poškodil ho mráz?, 21.5.2017
Díky za radu, pročetl jsem to a asi zkusím ten postřik naředěným jarem. Nevím však kdy ho aplikovat. Mohu hned, nebo počkat až na léto? Poradí někdo?
Tis, poškodil ho mráz?, 18.5.2017
Díky. Větvička je okousaná, nikdy jsem nestřihal. Puklice? Tak to mám opravdu radost, nikdy jsem o nich neslyšel. Porádí někdo kdo už se s tím setkal co s nima mám dělat. Jak moc je to nebezpečné?
Tis, poškodil ho mráz?, 18.5.2017 Obsahuje fotku
Ještě jednou jsem si stromek důkladně prohlédl a našel tam nějaké divné věci. Jako by na něm bylo něco přisátého, nikdy před tím jsem si toho nevšiml. Je to normální, nebo je to nějaký škůdce? Vůbec se mi to nelíbí a ta okousaná větvička taky... celý příspěvek >
Tis, poškodil ho mráz?, 12.5.2017 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek.
Tis, poškodil ho mráz?, 12.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Sloupovitý tis, nevím přesně jaký měl po zimě krásné světle zelené přírustky. Včera jsem si všimnul, že už nejsou krásné, jsou zvadlé a začínají hnědnout. Je možné že tis byl poškozen mrazem? Ve středu v noci u nás bylo -3 což snad není... celý příspěvek >
Množení očky - ne očkování, 10.7.2016
Dodrý den, já to už několikrát zkoušela, je pravda, že né pokaždé se to povedlo, ale úspěch byl častější než neúspěch.Je lepší zkoušet to v srpnu-září to je víc vyzrálé.Ustříhnu si proutek s 5očky,3očka zasadím do země a 2očka zůstanou nad zemí,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika