Příspěvky uživatele - 4.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2016, 12.7.2016
Zdá se mi, že Orangered bude citlivější na mráz než Leskora, chce to ale ještě pár zim a tvrdších.U Orangeredu jsem našel na jaře část květových pupenů zmrzlých.Ale přesto obstál.U kolegy na Krnovsku-n.v. asi 360 m nad mořem tuším Orangered úplně... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 9.7.2016 Obsahuje fotku
Po loňské nadměrné úrodě letos slušně zarodily mé stálice-odrůda Vegama a Velharda, pár plodů bylo na Tsunami, Leskoře,více na Orangeredu-panenská úroda a velmi hodně vzhledem k velikosti stromku na odrůdě Kioto.Ta zarodila jako by nebyla žádné... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 9.7.2016 Obsahuje fotku
Meruňka Kioto letos u mne letos přečkala velmi dobře jarní mrazy a dobře zarodila, a to jsem udělal částečnou probírku.Měl jsem také odrůdu Pinkcot, ta ale cca do tří let chytla nějakou virozu, patrně šárku, plody pak byly nevzhledné a zababčené-tu... celý příspěvek >
Orangered, 9.7.2016 Obsahuje fotku
Letošní moje panenská úroda odrůdy Orangered na Hlučínsku, vlastnoruční roubovanec, tuším na meruňkový semenáč.Je to atraktivní a zajímavá odrůda.Martin
Meruňka Tsunami, 24.6.2016
Letos mráz v květu postihl prakticky všechny meruňky mimo Kioto, to je obsypané plody ale horní loňské přírustky byly postižené monilií. Lerosa mrazem utrpěla, částečně Orangered, Vegama i Veharda, Tsunami také.Ale všechny jmenované jsou proti mrazu... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 21.6.2016 Obsahuje fotku
Tak Tsunami je u mne již dozrála, z raných odrůd mám také Leskoru, ta prozatím ještě ani nečervená.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika