Příspěvky uživatele - 168.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skimmer azuro, 8.7.2016
Tak od včerejška je klid, nic jsem s tím nedělal, asi se to zatáhlo. Uvidím, co to bude dělat dál
Skimmer azuro, 4.7.2016
zdravím, po instalaci skimmeru a vratné trysky pořád prolíná voda, obojí dotaženo na doraz. Měl někdo stejný problém a jak to vyřešil?
Zlodějina Kavapo, 26.4.2016
Koupila jsem od firmy kavapo slepice prý ve snášce.Po 3 týdnech jsem jim volala že slepice nesnáší a oni mi řekli že se tomu říká vynesené slepice a mám smůlu.Koupila jsem od nich brojlery-všechny chcípli.Reakce kavapa-máte smůlu.Nikdy více kavapo
Přísavník a loubinec, 15.8.2015
Máme obojí přísavník. Pětiprsťák roste na sousedčině nevzhledné zdi stodoly a dobře ji kryje. Roste ale hodně rychle začátkem podzimu jí prolízá svými výhonky do stodoly. Tříprsťák výborně kryje zeď poškozenou opadem sanytru. Ale problém s obojími:... celý příspěvek >
Jak velkou pastvinu pro kozu, 25.8.2013
To tedy nevím, já krmím kozy jádrem ad libidum a žádné nadýmání se neděje, nesmí se dostat k pšenici toť vše
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika