Příspěvky uživatele - 190.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedostatek vápníku?, 1.8.2017
Přehnojeno nebude, hnojila jsem jen asi jednou za 14 dni Kristalonem v zálivce. Plodů je nasazeno bohatě, krásně rostou, jsou velké, jen převážně zatím zelené. Ta bujnost byla způsobena tím, že jsem sela keříčková rajčata a tím pádem to nechala... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku?, 1.8.2017
Dobrý den, postříkala jsem rostliny wuxalem kalcium, ale pořád je to stejné, jakmile rajče začne zrát, už je dole "strup". Podle návodu se má stříkat po 3 týdnech, teď je to týden, ale nevím... rajčata krásně rostou, na zelených není známka ničeho... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
A co Chrudimská, růžová Královna Viktoria nebo žlutá Avalon?
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
A co Top Gigant?
Zase růže, 28.2.2017
Ona je taková statná, stojí sama, tvarovala jsem do tvaru vějíře a co bylo nutné uvázat (i kvůli tvaru) tak uvázáno bylo, jinak to má výhony jak nohy od židle, oporu nepotřebuje.  Taky mi přišlo, že by letos chtěla výraznější zásah, ale koště,... celý příspěvek >
Zase růže, 26.2.2017
Děkuji. Jedná se o růži Gold regen, má být 2 m vysoká. Dá se najít na stránkách růžařů Pelcových (barva květu žlutá), odkaz mi tu neprošel a bloklo se to. :-) Ivana
Zase růže, 26.2.2017
Jen pro upřesnění, je to pnoucí a opakovaně kvetoucí odrůda Goldregen. Má být vysoká 2 metry... přesto byste to každý rok zkracoval tak razantně? Ivana
Nejvhodnější popínavá rostlina na zeď, 25.2.2017
Nám teda kiwi neskutečně pomalu roste.
Zase růže, 25.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte prosím, jak ostříhat tuhle růži? Děkuji, Ivana
Otáčení slunečnice za Sluncem, 18.7.2016
Já jsem někde slyšela, že se otáčejí jen mladé rostliny a později zůstanou natočené zhruba na jihovýchod.
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 18.7.2016
To poznáte :-),  protože výhony, na kterých malina plodí první sklizeň jsou krátké (až o polovinu), a zároveň už se chystá na vysokých výhonech druhá sklizeň. Jsou jasně vidět dvě patra. :-)
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 13.7.2016
My bydlíme u Brna a oproti loňsku - kde nic tu nic. Zato se objevili na listech malí černí broučci a žerou je. Když se do lestu pinkne, rozletí se. Co to je, prosím?
Mladé růže Amadeus a Laguna, 7.7.2016
Tak to šmikněte pod květem, jen kvůli šípkům. :-)
Magnolie Genie, 16.4.2016
Dobrý den, myslíte, že má smysl pokoušet se o magnolii na malé předzahrádce, kde by neměla kolem sebe hodně volné půdy (zjedné strany je zídka, z druhé zapuštěná betonová skruž)? Musí mít nutně kolem sebe volný "kruh"? Co jiná výsadba - nesnese... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Žere mu živiny. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika