Příspěvky uživatele - 209.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory šestinedělky, 13.7.2016
jsem aautorem toho původního článku. Impaly už jsou vyorané, jsou upodivu některé i hodně velké a je jich z 10kg skoro 80kg, což je a Impaly myslím hodně. Teď hodně napršelo, tak dáme řádek loňských Rosan, které používám pro slepice a už je tam víc... celý příspěvek >
Co mi žere lusky bobu a hrachu?, 8.7.2016
Hrzzce máme taky. Ale škodu takového rozsahu bych od něj nečekala. Hned se půjdu do té nory podívat. Dík za tip. Dám pak vědět. Jitka
Co mi žere lusky bobu a hrachu?, 7.7.2016
Pravda, popelí se tam občas slepice.Ale všechny hrachové lusky jsou fuč, opravdu zbylo jen hrachovisko. Máme rádi bob zahradní, je to mohutná rostlina a letos mohla být sklizeň.Ale nebya.Chodím tam tak ob den a když jsem přišla s dvěma kýblama, bylo... celý příspěvek >
Roxana, 17.4.2015
My sme tiez kupili Roxanu, na zahrade inu marhulu nemam, tak sa chcem spytat ci je samoprasna, ale budem musiet prikupit nejakeho marhuloveho kamarata.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika