Příspěvky uživatele - 168.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 24.6.2020
milan ahoj, ako je to s plesnou u teba?u mna uz dorazila spravil som postrek orvegom ale neviem ci uz nieje neskoro, tak skoro som ju este nikdy nemal v rajcinovom poraste, otrasne pre mna, tolko prace asi 70 rastlin
Rajčata - plíseň, 3.6.2020
a kolko postrekov vlastne treba?od zaciatku cervence sa mi to zda nejak skoro ved to bude sama chcemia a prehanadlo po konzumacii
Dolmar MS-335.4 U, 23.7.2018
v zásade je, ale stalo sa mi na 335.4 U že váhadla na ventiloch drží nejaký násuvny čap, ktorý si odpochodoval až pokým nenarazil na kryt - veko ventilov, vyfukový vahadlo ostalo upevnené len na jednej strane - ventil otvaral len nepatrne a sikmo,... celý příspěvek >
Ukládání 4T křovinořezu, 19.5.2018
Je tak..krátky čas nevadí ju položiť hoc ako... ale na zimu asi takto lebo som zavesil motorom hore a valec bol zaliatí olejom.. možno aj vďaka zmenám teploty a mrazom cez zimu sa tam olej nejako dostane
Dolmar MS-335.4 U, 1.9.2017
Pozerám práve katalog dolmaru a pre 335 je tam aj hlava tap and go 3mm.. je to možné prevádzkovať aj s takou strunov?
Šarka švestek, 18.7.2017
hagantu
Mnozenie mm106, 16.9.2016
odskusane ich mam a stromy na nich rastu vitalne narozdiel od m9(v mojich podmienkach)teraz som tam volal(do plantexu)podpniky úredavaju az na jar a jeden kus stoji 1euro tak mi vravela pracovnička na odbyte, takze dnes je to o 50percent drahsie asi... celý příspěvek >
Mnozenie mm106, 15.9.2016
10kč?a kde to kupujete na slovensku som nasiel na stranke stromky.sk takuto cenovu ponuku mm106...2.5eur
Mnozenie mm106, 15.9.2016
takze 1krok.zakupenie ovocneho stromceka na mm106 2krok.vysadba a odrezanie uslachtilej casti na nom 3krok.nakopcovanie na jar a takto si namnozenie vhodneho rastlinneho materialu kedze ovocne skolky castokrat ponukaju odrody na mne... celý příspěvek >
Vhodná odrůda na moštování, 15.9.2016
kazde jablko je zmostovatelne, ale osobne by som siel do odrody melodia, odolnost voci chrastavitosti, mucnatkou je napadana malo, dobre sa tvaruje aj na semenači a je neskutocne stavnate, ma dost kyselin co kazdemu nemusi vyhovovat, ale zase sladky... celý příspěvek >
Jakou jabloň na tuto dobu, 10.9.2016
praveže rubin sa viac odporuca do severnejsich oblasti udajne je chut a skladovatelnost plodov lepsia ako z juznych oblasti ale sam to nemam odskusane
Podpnik do suchej piescitej pody, 9.9.2016
pan Hlavaty palec hore:))najlepsi vzor je dobry priklad... niet vacsej sily ako zapalene srdce:))je to vidiet vo vasich prispevkoch velke Dakujem vam
Podpnik do suchej piescitej pody, 8.9.2016
mmm106 je dobra volba, nic nenaspekulujete ine...
Skusenosti s odrodou santana, 6.9.2016
ovocna skolka čaklov uvadza v popise odrody do konca decembra(prosinec)
Skusenosti s odrodou santana, 6.9.2016
krátka doba konzumní zralosti, to jest vydržia vám v pivnici aspoň do januára(ledna)?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika