Příspěvky uživatele - 70.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořenová čistička pro jezírko, 15.7.2016
Dobrý den, mám miniaturní jezírko a místo drahého filtru uvažuji o kořenovce. Chtěl bych se zeptat jednak co komáři, vždyť v kořenovce je stojatá voda? A pak, jak myslíte, že by měla být kořenovka velká vzhledem k velikosti jezírka?
Plzák španělský - 2016, 30.6.2016
V Kladně jsem také žádný výskyt nezaznamenal. Je ale pravda, že po ránu bývají jahody napůl ožrané, to však může mít na svědomí něco jiného.
Zamořená skalka, 30.6.2016
Díky za tipy. Klidně ji ochutnám, toho se nebojím. Jen ta likvidace bude opruz, mimo velkých listů má šrucha i tisíce malinkatých lístečků, které vylézají po celé skalce. Nekonečný příběh...
Zamořená skalka, 29.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před 2 lety jsme si založili skalku. Původně šlo o hromadu hlíny s tím, že ji průběžně budeme doplňovat velkými kameny a rostlinami. Toto jaro jsme si všimli malých, fialových lístečku, které vyrážely téměř po celém povrchu skalky.... celý příspěvek >
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 2.6.2016
Musím opravit sám sebe. Po nějaké době jsem seznal, že stačí, aby na folii párkrát napršelo nebo abych ji zalil a ona začne propouštět.
Javor červený umístění, 30.5.2016
Dobrý den, v zahradě máme nádherný červenolistý javor. Krásný je do doby, než začnou letní parna, Pak i přes zalévání a večerní rosení koruny jsou listy popálené a po čase spadnou. Už jsem také přemýšlel o zakrytí bílou netkanou textilií, ale... celý příspěvek >
Co je to za houbu, 8.12.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, připojil bych se zde také se svým dotazem. Na uříznutém špalku mi na zahradě začaly růst houby. Nevíte o jaké jde? Děkuji
Určení jabloní, 14.9.2015 Obsahuje fotku
Takže po 14 dnech se nám jablíčko vybarvilo hezky do červena. Nenapadá někoho co by to mohlo být?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika