Příspěvky uživatele - 74.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 21.9.2016
... a pár větví ořešáku...
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 20.9.2016
Dnes sem si při sklizni lískáčů všiml že to postihlo i některé letorosty lísky :(
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 17.9.2016
Já už hlavně začínám mít podezření že možná pláču na špatným hromě a mimo monilia laxa tu mám někde i PSDMSX. Zařadím asi postřik kuprikolem. MHP mám letos také hodně, prakticky všechna jablka, u švestek to není tak markantní.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 14.9.2016
U mě opět další vlna MUP, slivoně cca 10cm části větviček, směrem ze svahu kde je neošetřovaná zahrada ve které je zkomírající višeň, dále na meruňce jedna haluz odešla během 3 dnů a na duranci totéž, 10cm haluz v průměru asi 3 m dlouhá plná plodů... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 18.6.2016
Já letos na jaře ošetřil Horizonem vše co šlo, višně, třešně, meruňku i nízkokmeny jabloní tím co zbylo atd. Meruňka i přes postřik vypadala že to letos nerozchodí, i přes postřik některé větve zasychaly pupeny, listy zkroucené, prostě bídnej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika