Příspěvky uživatele - 212.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pouzivat UV lampu, 28.6.2016
Zdravím, přesně jak píšete, jsem měl stejnou zkušenost, nasypal jsem granule, voda se pročistila, bylo po problému, ale co na to ryby atd. Letos jsem si pořidil TMC 55 za nemalé peníze, a teď podle doporučení měnit trubici za 1000 každý rok není zas... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 1.6.2016
Trochu jste mne tím vzkazem potrápila, než mi to docvaklo... :D Díky mooc :)
Co je to za květinu?, 1.6.2016
Omlouvám se za špatné otočení obrázku.
Co je to za květinu?, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den,      chtěla bych poprosit, jestli někdo nepozná tuto květinu. Nic o ní nevím, ale chtěla bych ji mít na zahrádce.. :) Děkuji Petra
Filtrace z plastového sudu, 22.5.2016
Dobrý den, dovolím si poradit z vlastní zkušenosti. Klasická rada zní, že filtrace není nikdy dost velká, to vám asi všichni potvrdí. Osum kubíků není zase tak hodně, vaše čerpadlo to protočí zhruba za dvě hodiny, to není nejhorší. Já mám asi 24... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Malý dotaz, je nutné dodávat startovací bakterie, nebo počkat až se oteplí a   samy se namnoží ve filtraci přirozeně? Někde na jiném místě je výsledek testu na odbourání kalu pomocí různých bakterií. Test pokud vím nedopad příliš dobře.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika