Příspěvky uživatele - 133.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimné hrušky, 29.5.2016
No, velmi pěkné! Bohemica mne začíná velmi zajímat ;-) Ale zajímavý je také určitý kontrast mezi Vaším dnešním příspěvkem a příspěvkem, kterým jste vlákno zakládal. Josef.
Plevel v trávníku - identifikace, 29.5.2016
Vidím to jako jestřábník chlupáček - Hieracium pilosella nebo aktuálněji chlupáček - Pilosella... (a druhově nevím). Nejspíše máte suchou, chudou písčitou půdu na sluníčku až úpalu. Mně se líbí, ale u mne se ne a ne vyskytnout. Josef.
Jméno rostliny s příchutí banánu?, 29.5.2016
I já to tak vidím. (Ale nikdy mi moc nechutnalo). Josef.
Vypalene fleky od psa, 29.5.2016
...Není vůbec špatné, když se na "čuracím patníčku"  ukáže i jiná pachová stopa... Ano, slyšel jsem, a prý to ani nemusí být psí (pokud k Vám na zahradu jiní psi nechodí); prý "postačí" i lidská... Josef. PS. V zahradě dost trpí... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 29.5.2016
Ivane, máte pravdu: někteří z nás jsme je naživo ještě neviděli. Tak mne napadá otázka: kdo je opyluje? Viděl jste na nich někdy včely či jiný hmyz? Nemají (alespoň v domovině) nějaké specifické opylovače? Čím je lákají? Barvou nejspíše... celý příspěvek >
Indiánská černozem, 10.6.2015
Terra preta nesmysl není, jen se nesmí nic přejímat mechanicky. Princip je v přídavku dřěvěného uhlí. Všude se učí, že zem po vypálení lesa je velmi úrodná - obsahuje humus ze spodních vrstev a anorganické prvky ze dřeva. V tropických oblastech s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika