Příspěvky uživatele - 128.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seno, 5.6.2012
Začíná nám docházet seno a mám velký problém někde nějaké sehnat, jak to máte vy? Nemáte tip na někoho kdo prodává seno v kulatých balících?
A co ostatní neznačkové křovinořezy?, 31.5.2012
0,8kW je na křovinořez žalostně málo, to je potom vyžínač s řídítkama, je jedno o kterou značku jde.
Hecht 144 BTS, 31.5.2012
pokud ten olej není otevřenej několik let a je to XP nebo LS, tak můžete bez problůmu, já dávám do 143ky XP. akorát se podívejte do návodu jak benzín naředit. obvykle bývá prvních několik nádrží (litrů) 1:40 a následně 1:50. napište potom zkušenosti... celý příspěvek >
A co ostatní neznačkové křovinořezy?, 31.5.2012
neznám žádnou makitu v ceně kolem 5 resp. 6tis., to je cena o kterou tazateli jde. ohledně toho čekání na opravu, tak zrovna s makitou je to největší výhra :-D a samozřejmě i nejlepší stroje potřebují občas servis. já bych vybíral podle dostupnosti... celý příspěvek >
Kokcidioza, 29.5.2012
Dobrý den, měla bych dotaz. Chováme králíky na maso a letos nás trápí kokcidioza. Ačkoliv jsme proti ní mladé králíky přeléčili (sulfadimidin) ještě před odstavením od matky a dáváme do vody Acidomid, stejně se nám kokcidioza nevyhnula, králíci... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 27.5.2012
jestli se vyrovna to ukaze az cas, ale jelikoz motor je totozny, az na modul zapalovani, nemel by byt vetsi problem. 144ka by mela mit lepsi rukojet na ovladani plynu a nastaveni riditek bez naradi, jinak by mela byt shodna se 143kou. naproti tomu... celý příspěvek >
Tecumseh karburátor, 25.5.2012
to kolísání budou dělat vyhřátý pružinky na regulátoru, zkusil bych je velice s citem napnout a podle sluchu nastavit otáčky. tecumseh 35 máme cca 10 a je to nezmar, až na ty pružinky nebyl s ničím problém, všechny díly jsou původní.
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 23.5.2012
nevím sice na základě čeho, ale model 143 a 143bts je podle výrobce(dovozce) v kategorii profi, modely 145,146 a tipuju i 152 farm. 143ka byl velice oblíbený model a hodně se jich prodalo a je to držák. 146 už nijak neoslovil, kromě toho, že je... celý příspěvek >
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 22.5.2012
dát tam fyzicky samozřejmě půjde, aleco s tím chcete řezat? nevím jestli v tomhle případě by nebyla spojka hřídele moc namáhaná případnými rázy. nikdy jsem s křovinořezem nic neřezal, na to mám pilu. 
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 21.5.2012
od roku 2010 má křovinořez dělitelnou tyč, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti.
A co BS?, 17.5.2012
Zdravím, chtěl bych se zeptat mám Dakr s motorem GCV 160 s hřídelí průměru 22 mm a délkou cca 68 mm, nevíte jestli neexistuje nějaká alternativa 5.5 HP motoru nebo silnějšího, který by GCV 160 nahradil? Můj motor se totiž po pěti letech zadřel a... celý příspěvek >
Existuje něco jako, 16.5.2012
Diky za fotky, asi to nebude nic z toho, kaprive a kotevni cerv 100% NE!!Ta pijavice je moc pruhledná, ono to bylo stredne hnede cca 4cm dlouhe, hbite a vylezalo to z brisni dutiny a zase rychle zalezalo, navic se mi zdalo, ze je rybka jakoby ozrana... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 16.5.2012
Na této disluzi to hodně žije, a koukám, že ej tu asi hodně jezerních profíků.-))- DOTA, co sem nepatří, ale třeba se dočkám odpovědi: uhynuli mi už 2 karasi, a po vytáhnutí z vody jim z břicha vylézal dlouhej hnědej červ:-(..a ryba měla tlamu kolem... celý příspěvek >
Existuje něco jako , 14.5.2012
Kluci (předpokládám, že jste všichni kluci:-))), děkuji moc.Hned to prubnu a přečtu si o tom všechno a předložím manželovi výsledek, aby věděl, že si poradím:-) Děkuji za všechny rady, nechci cpát zahradní obrubníky a ani ty betonové kulaté... celý příspěvek >
Existuje něco jako "obrubníkovač"?, 12.5.2012
Technikům s eomlouvám, ale prd tomu rozumín... včera, při ručním odrývání trávových drnů, vrůstajících do kačírku a mulč.kůry jsem byla strašně sprostá, šílená, každoroční jarní práce... i když odrývám zešikma, tráva roste, jak blázen. Tak jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika