Příspěvky uživatele - 204.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 15.4.2017
Žádný strach chachaři, když požijete ten správný biopostřik jako v Německu, úroda je super...:-)
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 21.5.2016
Posílám letošní odolnost na mráz(330 m.n.m.) : Goldrich - zůstaly asi 2% plodů Velkopavlovická - 3% Hargrand - 0%  Kioto - 0% (mám ji 2 roky) loni rovněž 0% Bergarouge 10% 
Určení druhu merunky, 11.7.2015
Tak, je mi to hrozně líto, nikdo neuhodl, cedulka se našla.Je to Velkopavlovická. 
Určení druhu merunky, 6.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den,  posílám nejnovější fota.    Myslím, že nyní se již pozná, o jaký druh meruňky jde.              Jirka V.
Popadaná jablíčka, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Dávám ještě foto.Pokud jde o pilatku, jaký je nejlepší postřik?
Popadaná jablíčka, 20.6.2015
Má všude po zahradě popadaná jablíčka.Poraďte, co s tím...
Velikonoce - mrazíky, 5.4.2015
Přátelé, dnes ráno u nás(Plzeňsko) bylo  -4,jasno.Květy těsně před rozkvětem.Pro Velkopavlovickou meruňku jeto velký mráz?
Určení druhu merunky, 11.3.2015
Zdravím všechny,  k dotazu: kde pán tu meruňku pěstuje...     Je to Plzeňský kraj, 320 m n.m.
Určení druhu merunky, 10.3.2015
Dle prozatímních info, jde asi o Leskoru.(Samozřejmě pro J.V.).
Určení druhu merunky, 4.3.2015
Zdravím všechny,  děkuji za příspěvky.Myslím si, že nejlépe to popsal pan Mimmo.Asi jsme se nestrefili. Ještě k plodu.Je spíše menší.Jeho barva při dozrávání je tmavě žlutá, ne oranžová.Stromek je na sluném místě, od západu a východu je... celý příspěvek >
Určení druhu merunky, 4.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den,  posílám dnešní foto stromku, fotku plodů či listů zatím nemám.     Přeji hezký den.            J.V.
Určení druhu merunky, 4.3.2015
Doba zrání: druhá polovina července.
Určení druhu merunky, 3.3.2015
Dobrý den, Je možné určit druh merunky.Myslím, že odborníci na to přijdou. Je kupovaná asi v rce 1992.Bohužel nevíme již co bylo na cedulce. Je poměrně odolná Moniliose, ale velice citlivá na jarní mrazíky.Růst středně bujný.Výška asi... celý příspěvek >
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 2.3.2015
Mám prosbu, je možné upřesnit - první postřik má být těsně před rozkvětem, ale v jakém stádiu květu či pupenu meruňky? Nejlepší by bylo foto od zkušeného sadaře.    Děkuji.Přeji hezký den
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika