Příspěvky uživatele - 68.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 21.7.2019
nedostatek nějakého prvku? čím to může být?
Nejvýnosnější odrůdy kanadských borůvek, 1.5.2019
Teda tolik květů. Jak to děláte? Mám jich tak třetinu.
Jaké trvalky na osluněný záhon před Jiřiny?, 31.3.2019
Je to záhon cca 1x1,5 m, bylo by fajn, aby trvalky kvetly v létě, červenec - srpen. Ideálně aby se hodily barevně ke žlutým a červeným Jiřinám. Díky předem za rady-
Pěstujete muchovník?, 22.9.2018
Jaké máte druhy a jak jste spokojení s plodností a chutí? Máte je v kyselé nebo normální půdě? Dočítám se různé protichůdné informace. Díky předem za vaše zkušenosti.
Pestovani kvetaku - poprve, 15.7.2017
Prosím také o radu.Poprvé jsem zasadila koupené sazenice květáku, vysadila jsem po zmrzlých. Záhon byl vyhnojen na podzim hnojem. Listy rostou, ale netvoří se žádná růžice. Proč??
Slivoně 2017, 21.5.2017
Puchrovitost už není takovou raritou jak by se mohlo zdát. Bohužel se vrátila. I já jsem jí loni měla na zahradě. Letos jsem stromy proti ní ošetřila, bohužel květy spálil mrazík, takže úroda stejně nebude.:-(
Už vám leze medvědí česnek?, 5.3.2017
Už raší? Nebo je na něj příliš brzo?
Včely na malinách, 6.8.2016
Tak to je odvážné tvrzení, že včely na nepoškozené ovoce nejdou. Letos jsem viděla snad jen jednu vosu, ale broskve těsně před sklizní jsem měla obalené včelami a pilně do každého plodu vykusovaly dírky. Na kmenu mám lepovový pás proti mravencům.... celý příspěvek >
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Teď koukám na ten poslední obrázek a sucho tam máte teda příšerné, úplně rozpraskaná země.:-)
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Ty bílé lístky na jabloni je padlí, zrovna dnes jsem stříkala Flintem, ale chce to opakovaně. Nevím, kde bydlíte, ale u nás v Praze je sucho strašné.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika