Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paradajky a papriky rastu len do listov, 1.3.2016
Ano na dálku se špatně radí ale podle mne hodně dusíku a k tomu jsou rostliny blízko u sebe. V roce 2015 jsem měl ve foliáku 1 řádek rajčat a 3 rádky paprik a úroda byla výborná i když zde bylo skoro 14 dní kolem 40 st.
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 17.2.2016
Jednoznačně Charlotte - sousedka majitelka obchodu se semeny mi už léta potvrzuje, že zde je o ní největší zájem. Mám s ní velmi dobré zkušenosti, tedy s tou odrůdou...
Papriky 2016, 12.2.2016
Ono jde možná taky o to, co si kdo představuje pod pojmem "klíčí". Mě rostlinky vylezou za 6-7 dní. Ted jsem jedny trochu utopil a trvalo to o dva dny déle. Dám na podložku přímo na topení do výsevního substrátu, navlhčit a přikrýt.Kdyby to... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 12.2.2016 Obsahuje fotku
Loni jsme v jednom klášteře v Rumunsku vyfotili tuto krásnou rostlinu. Ví někdo co je to zač? A případné zkušenosti s jejím pěstováním? DíKy.H.
Papriky 2016, 9.12.2015 Obsahuje fotku
Jako každý rok dám ve foliáku půl řádku paprik ze semen z obchodu. je jedno, jestli z Lidlu, z tržnice v Londýně nebo v Holešovicích nebo v Budapešti. Nechávám je rozrát na rostlině, nejde mi o množství, ale o chut. Jsou to slabostěnné papriky,... celý příspěvek >
Ranné rajče, 9.12.2015
Ano, to samozřejmě funguje - pěstování rajčat bez zaštipování i vyštipování. Psal jsem zde o tom v letech 2013 i loni, včetně fotografií. Jediná nevýhoda toho je, že na pěstování je potom třeba mnohem větší plochy. A tu nemám. takže letos jsem se... celý příspěvek >
Ranné rajče, 9.12.2015
70 dní od klíčení do zralosti? U rajčat? tak tomu nevěřím ani náhodou. Jinak si ale myslím, že kratší doby od klíčení do zralosti se dosáhne při pozdním výsevu, kdy už jsou mnohem lepší přirozené světelné a teplotní podmínky, Psalo se zde o tom již v... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 19.8.2015 Obsahuje fotku
U mne prozatím a asi už jím i zůstane rekordman Kürbisparadeiser - Dýńové rajče od Neziderského jezera ze selekce E.Stekovicse. Skvěle jdou i z Gruzie a pěkné je Burrakers Favorit - dvoubarevné na talíři nahoře.Pod ním Gruzínské a Marmeládové z... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 7.8.2015
Pěkné - hodně podobné Aurii. Myslím teda rajčata o příspěvek výše. Ale parádní jsou i ty salátovky.
Sklizeň 2015, 3.8.2015 Obsahuje fotku
Počasí jak v Kalábrii rajčatům vyhovuje. Jednou za ca 10 dní něco z nebe spadne a to jim vzláště pod textilií stačí. Prozatím jsem zlikvidoval 2 keře jedné odrůdy, která to sucho nesnesla. Jinak jsou všechny ok. Prozatím nejlepší rok za posledních... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 23.7.2015 Obsahuje fotku
Tak něco z dnešní zahrady: rekordmanem na váhu bude letos asi netypické Makedonské býčí srdce, je to jediný plod, co vypadá takhle, ostatní jsou jak mají být. Asi se s někým zkřížil. Přes půl kila má i jedno Gruzínské. Světlý masák Malachit má... celý příspěvek >
Mam striekat rajciny uhorky a tekvice po kazdom dazdi?, 16.7.2015
Odspodu stříhám listy rajčat, takže pod vijany a na jejich úrovni nejsou žádné listy. Myslím, že to lépe zraje a ani plíseň to tak nenapadá. Tak za 5-6 týdnů budou na záhoně jen stonky s mimimem listů a plody, které budou dozrávat.
Sklizeň 2015, 15.7.2015
Ted utržených 10 plodů má 910g.
Sklizeň 2015, 14.7.2015 Obsahuje fotku
Tak jako v minulých letech pojdme i letos soustředit výsledky našeho snažení na jedno místo. Už sklízím Russian Orange 117 a Purple Passion + klasiku Start F1.
Postrek paradajky voči plesni, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Takhle vypadá hnědý stonek co se objevil na dvou rajčetech jedné odrůdy. Nevím ani, jak se odrůda správně jmenuje, semena byly z Ruska a že prý listy má tato odrůda jako jedle bělokorá. Všechno ostatní prozatím ok, např. ve foliáku klasika Start F1 i... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika