Příspěvky uživatele - 29.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysadenie novej marhule, 16.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, zlomená Veselka skončila minulý rok sezónu vcelku normálne, tento rok na jar sa ukázalo pár bielych kvetných púčikov, ktoré sa nestihli otvoriť, lebo pomrzli. Drevo vyzerá živé (keď som z nej pred mesiacom rezal niečo na štepenie, bolo... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky broskvoní, 10.5.2016
"Redhaven je odroda menej citlivá na kučeravosť, glejotokom príliš netrpí, je nadpriemerne odolná proti zimným mrazom, neskorými jarnými mrazíkmi nebýva veľmi poškodzovaná." Chcel som ešte dokúpiť tento rok nejakú skorú nektarinku, kvôli údajnému... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky broskvoní, 10.5.2016
Dobrý deň, pán Petr, po včerajšej obhliadke broskyne Redhaven musím konštatovať, že tento rok som úplne bez broskýň. Ešte to vyzeralo, že niektoré kvietky sa držia, ale už je všetko suché a opadané. U nás mrzlo jedno ráno - 26.4. bolo v 2m -3°C.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika