Příspěvky uživatele - 38.0

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 5.5.2016
Nechci být jedovatý, ale jestli to bude jako s tím Veteranem, tak bych na Harcot nesázel . Výsledná odolnost bude mixem vývojové fáze plodů, délky trvání nízké teploty a samotné mrazuodolnosti dané odrůdy. Teorie moc neplatí, protože velké škody jsou... celý příspěvek >
Rouby meruněk - Hardcot, Radka, Darina, 5.5.2016
Není zač. V případě zájmu můžete mít i zajímavé odrůdy jabloní. K.H.
Ohnuté borovice, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte mi prosím. Přijel jsem na chatu a po vydatném sněžení na začátku týdne mám několik úplně ohnutých borovic viz. foto. Mám je nějak narovnat a podepřít, nebo se vzpamatují sami? Děkuji za rady
Převodovka K 46 - repase či výměna, 27.12.2015
Zdravím Petře, záleží co převodovce je, pokud je "vyběhaná" a veškerá dodaná energie se mění více méně v teplo, tak je lacinější koupit novou a chovat se k ní jinak než k té staré. Lze to repasovat i za pár kaček ale zase to zabere spoustu času a... celý příspěvek >
Těžká půda, 6.2.2011
Dobrý den, chtěli by jsme si sami založit trávník k novostavbě. Původně tento pozemek byl využíván jako pole. Je zde ale těžká půda. Poradíte mi prosím jak tuto půdu "zlehčit". Slyšela jsem, že se dá zlehčit pískem, ale nemám tušení v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika