Příspěvky uživatele - 246.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fleky na trávníku-co je to, 10.7.2016
urobte rez, ci vam to nahodou neodhnilo.
Hnědé skvrny na rajčatech, 8.7.2016
rajcata "milujou" hnojeni na list
Výroba šťávy nebo sirupu na odšťavňovacím hrnci, 27.6.2016
Niektore zlozky wobennzymu su ako stvorene prezit v zazivacom trakte: E. Pancreatinum,  E proteasum,  E amylasum,  E lipasum. Trypsinum, E. Chymotrypsínum,... a tam asi aj zostanu. Alebo idu dalej?
Výroba šťávy nebo sirupu na odšťavňovacím hrnci, 26.6.2016
Niekde som cital, ze vacsina liecivych latok sa teplom vyznamne nemeni. Na teplo je citlivy vitamin C, ale ak niekto povie ze teplom sa nicia vitaminy, tak to nie je pravda. Ostatne su viacmenej stabilne aj pri teppelnej uprave. 
Co je to za hlodavce?, 26.6.2016
Nieco take som este nevidel, aby potkan vyliezol na strom. A ten reflex vylakanych zien utiect pred hlodavcom niekde hore, napr. na strom, by im v pripade zaujmu hlodavca moc nepomohol.
Sázení brambor ještě v červnu?, 26.6.2016
220 metrakov zo 4x2 m? To som si mal najst cas. Inak ten material nie je kompost, ale taky material... rozdrvene haluze z vrby a tak plus nejaky kompost medzi tym... Mozno kubik. Lezi v kompostovisku. To som chcel namiesat so zemou. Na to male... celý příspěvek >
Sázení brambor ještě v červnu?, 25.6.2016
mam na ploche 4x2 m a nahrnul som poctivo, plus par koleciek zeminy prihodil z vedlajsieho policka. Aj keby som mal tie vase rozmery brazdy, na traktor s pluhom by to nebolo.  Nemal by sa kde otocit. Chcel som tam este navozit matros z kompostu,... celý příspěvek >
Sázení brambor ještě v červnu?, 25.6.2016
..urcite nie je.
Magnolia povlak zo spodu listov, 25.6.2016
aj na nasej magnolii sa objavil povlak viditelny pri pohlade z ostreho uhla na povrch listov. Listy sa krutia a dost opadavaju. Moze to byt teplom, ze podpori nejaku chorobu, alebo skor castymi dazdami a vlhkom?
Sázení brambor ještě v červnu?, 25.6.2016
..ked vyrastu do vysky meter dvadsat a nemam tolko materialu ich kopcit.
Sázení brambor ještě v červnu?, 25.6.2016
mne kazdy rok, vacsinou po vydatnom dazdi, vnat zemiakov uplne ovisne a padne na zem. Co robim zle?
Spodní listy česneku žloutnou, 25.6.2016
mate uz niekto hotovy cesnak?
Zavlažování homemade, 24.6.2016
par poznamok: Zavlaha pre tuje je viacmenej nezmysel. Nie je potrebna trvala zavlaha, tak ako pre ine kry a stromy. Pravidelna zavlaha len podporuje neziaduci rast plytkych povrchovych korenov a nepodporuje tvorbu hlbokeho korenoveho systemu.... celý příspěvek >
Co to je? Žampion?, 19.6.2016
tu je atlas peciarok mozno 50 druhov, urcite si tu vasu najdete ..zeby peciarka lesna?
Co to je? Žampion?, 18.6.2016
otocte...
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika