Příspěvky uživatele - 246.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vážně mi umírá meruňka?, 14.5.2016
neda sa vam odpovedat, ked nevidiet vsetky ciary na dlani
Nejchutnější rajčata, 12.5.2016
..no v tom rumunskom katalogu je pod cislom 76 povod pre Gardenberry naozaj Tokita. Podla mna ide o obchodnu politiku. Aj ine produkty s predavaju pod roznymi nazvami. Co komu chuti nam vela nepovie ci tomatoberry je to iste ako garden... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 9.5.2016
Kompostovanie je moj konicek. Dozrety kompost je velmi pekny ako mulc. Trava mi nerobi problem, mam jej relativne malo. Viac hmoty je z popinaviek a na jesen z listia. Niekedy ked kompost "nestiha", zaryvam ho este nedozrety pri rylovani, alebo... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 1.5.2016
az take samotarky to nie su ked sa to tam "cerna"
Co to je za strom?, 30.4.2016
vzadu magnolia, vpredu nepoznam
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Mrazy aj pri Bratislave, uvidime co prezilo.
Likvidace pýru, 26.4.2016
korene ma hlboko podla toho ako hlboko rylujete
Zákaz používania Roundupu, 24.4.2016
Pytal som sa v hornbachu. Vraj to skrtli uz minuly rok.
Tlaková vs beztlaková filtrace, 24.4.2016
Tlakova, Vyhoda - da sa uplne zakopat pod uroven jazierka. Nevyhoda, moc to nefunguje.
Řez meruňky, 23.4.2016
Nehnoji sa dusikom, ale niektorymi zluceninami dusika. A tie nie su plyny. Aspon vacsina nie (az na amoniak). Mineralne hnojiva musia splnat velmi prisne normy pre obsah tazkych kovov. Toto je velmi prisne sledovane. Na toto potrebuju certifikat,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika