Příspěvky uživatele - 15.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 24.5.2017
Bavíme se o tom červeném shellu, racing?,nebo jak to maj pojmenovaný.Jinak ještě lepší by byl v 98 verva od benziny, kdyz uz změna, tak vyšší oktanové číslo.Ale to dochlazení by mělo taky pomoci, ale platí to hlavně tam, kde to dělá od začátku, což... celý příspěvek >
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 24.5.2017
Měl jsem tu samou zkušenost s traktůrkem, při dosekání a vypnutí to střelilo z výfuku, vyřešil jsem to tak, že jsem to nechal chvíli běžet bez zátěže, tím se dochladil motor a od té doby v pohodě na jakýkoliv benzín.Jen jsem si všimnul, že u obyčejné... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 23.5.2017
Volil by jsem stihl fs55,spolehlivý dvoutakt, řidítková rukojeť kterou preferuji, široké servisní zázemí, na doseky je to zlatý.To D-uchycení má výhodu např.pod stromy, kde jsou větve nízko a řidítka se stále zachytávají (stromy jsem uzpůsobil pro... celý příspěvek >
Stiga vs Seco, 21.5.2017
Oba dva ve stejný třídě určitě nemá nikdo a srovnávat všeobecně je mimo mísu, obě značky mají něčím zajímavé a hlavně funkční modely, je model seco, který by jsem domů nechtěl a je model od stigy, který by jsem též nechtěl, záleží na prioritách a... celý příspěvek >
Náhradní díly stihl, 21.5.2017
Kvalita výrobků stihl se obhájí sama (mám 6 výrobků a neměnil by jsem),zato kvalitu servisu dělají lidé.Je škoda, že neexistuje hodnocení zastoupení, je město, kde je servis arogantní a neochotný, proto jezdím na opačnou stranu (ještě že jich je tu... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 21.5.2017
Na tuto "elitu" Vám zatím nikdo doporučení nedal?Zkuste změnit výběr: Osobní zkušenost mám v 50cm s vynikající Turbo Power 50SB-podvozek v hliníku, plynulý rozjezd bez cuknutí, silný motor 5Hp, koš 70l, motor vždy připraven k nastartování (už nevím,... celý příspěvek >
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
Vy si přečtěte, co je význam želva zajíc. Je to pomalu a rychle, žádný volnoběh. Želva zajíc jsou pracovní otáčky.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika