Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou z těchto sekaček vybrat, 27.4.2016
Mám Stigu 53S a po třech letech odešel pojezd. Nový stojí asi 4t. Tak pozor na toto.
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 6.6.2014
Ne používám vždy čerstvý benzín! Důvodem byl ucpaný kaburátor. Co se týká úhlové hlavy, nevím kolik je optimální. Když byl stroj nový byla hlava plná vazelíny, proto vždy doplňuji do plna.
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 6.6.2014
Mám křovinořez Stiga SB435 a musím uznat, že je slabý. Kvalita podle mě taky nic moc. Špatně startoval - opraveno, teď zas posakuje vazelína z dolního kloubu. Mám i klasickou sekačku Stiga a jsou s tím také jen problémy. Příště zvolím jinou... celý příspěvek >
Alko nebo Stiga, 2.6.2014
Stigu nebrat. Mám Turbo 53S a po pěti letech provozu pořád něco rozbité. Aktuálně převodovka za 3300Kč. Mám i křovinořez 435 a ten není kvalitou o moc lepší.
Stiga 48s novinka 2014, 26.5.2014
Stigu už bych si dnes nekoupil. Vypadají, že vydrží ale mám opačné zkušenosti. Po čtyřech letech na STIGA TURBO 53S: Musel jsem přidat na madlo šrouby protože jeden sroub na tak těžkou sekačku je nedostatečný,  rozbité uložení PP kola... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 5.5.2014
Stigu SB435 používám 4 roky, dostává celkem zabrat a asi bych dnes zvolil jiný typ. Přijde mi slabý v husté vyšší trávě. Závady: loni špatně startoval – vyčištění karburátoru, ventily byly po třech letech prý Ok. Letos začal po několika minutách... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 14.8.2013
Sekačku Stiga 53S s Hondou provozujeme pátým rokem a musím uznat, že u nás dostává dost zabrat. Citlivost na palivo se projevuje nepravidelnými otáčkami, ale není to nic hrozného. Souhlasím s příspěvkem z 8.8.2012 a rád bych se zeptal pána jak... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 8.8.2012
Zdravím, sekačku Stiga Turbo 53 s motorem Honda provozuji čtvrtým rokem a rozhodně musím potvrdit, že je hodně náchylná na kvalitu paliva. Máme rozsáhlou zahradu cca 1500m2, kterou sekačka zvládá statečně. Jako mínus vidím jeden šroub na spojnici... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika