Příspěvky uživatele - 119.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurkové rozjímání, 5.8.2016
Jsem v okurkách začátečník. Na jaře jsem si koupil dvě sazenice polních okurek a teď se mi jakési urodily. První várku jsem udělal z okurek kupovaných v Kauflandu. Nálev jsem si dělal sám z části dle návodů z internetových diskuzí, částečně podle... celý příspěvek >
Konopí, 17.4.2016
Tebou uváděný § 463/2013 je jen seznam zakázaných látek. O nějaké "nulové toleranci" tam ani slovo.
Konopí, 17.4.2016
Já teda konopí nepoužívám, nefetuji. Ale kdybych pěstoval konopí, nepěstoval bych to doma nebo na zahradě. Kolikrát jsem o tom uvažoval, když jsem četl jaký je problém skrýt to před policií. Já osobně bych si vytipoval vhodné biotopy v přírodě.... celý příspěvek >
Čantorie, Baušon, Kondrotek - kdo poradí?, 30.3.2016
Čantorie - zeměžluč. Kondrotek je kundrátek - popenec břečtanovitý, tady někdo byl rychlejší, už to sem dříve napsal. Co je to baušon nevím. Zde mi ani můj často využívaný pomocník Google nepomohl :)
Co je to za bylinku?, 29.3.2016
Já se s Vámi přece nehádám. Poslala jste nám fotku, možno vycházet z jediného listu na té fotce. Z ostatních listů vycházet pořádně nelze. Vy nám můžete pomoct tím, že tu rostlinu znovu vyfotíte, vzorem Vám může být ten ruský web. Dobré též vyfotit... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Že je to opravdu zašmodrchané vyplývá tady z těchto obrázků. A všechno to jsou petržele. Podobných odrůd bychom nasbírali u koriandrů, libečků kerblíků a tak dále. Vypadají trochu jinak ale vyznat se v tom...?
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Aby to nebylo tak jednoduché, máme druh rostlin (petržel) poddruh (petržel listová, petržel kořenová, petržel kudrnka. Druhy a poddruhy mají různé odrůdy, lišící se morfologickými znaky.  Varieta (biologie) Tak třeba tady jiná petržel v... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Ne, kerblík to rozhodně nebude. Tady ale všichni vidíte, jak je těžké opravdu spolehlivě určit zdánlivě známé rostliny. A což teprve rostliny nám neznámé? Je to doslova věda. Botanik má různé atlasy rostlin, klíče k určování a přesto si někdy... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Omlouvám se za překlep, Rusi se samozřejmě píší s velkým R. Co se týče té rostlinky, trvám na tom, jak jsem už napsal v 11:09, že jde o petržel. Libeček vypadá jinak - viz. obrázek. Rozdíly jsou více než patrné, rozdíly jsou nepřípustné.... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Když určujete jakoukoli rostlinu, musí vám souhlasit všechny morfologické (přírodopisně popisné) znaky. Nelze napsat, mohla by to být petržel, mohl by to být koriandr, ale taky libeček. Za tohle byste vyletěli u zkoušky z botaniky už na střední... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Petržel zahradní.
Prazce a znecistenie studne, 7.3.2016
Vykopat si studnu, když vím že budou vedle studny dřevěné železniční pražce, no nemám slov. Doufám že ta studna má být jenom na zalévání a nikoli na pitnou vodu. Píšeš, že se můžeš na celou tu studnu vykašlat. No tak se na to vykašli a tak uděláš... celý příspěvek >
Houby na špalku lípy, poznáte je?, 5.3.2016
Dík pane Walter. Bude to opravdu ta klanolístka obecná. Souhlasí morfologické detaily, prohlížel jsem obrázky klanolístky na webu a procházel popisy, zcela jistě je to ono. Dosud jsem opavdu o existenci nějaké klanolístky nevěděl.
Houby na špalku lípy, poznáte je?, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek, pohled na ty houby zhora. Spolehlivě určit nedokážu.
Houby na špalku lípy, poznáte je?, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Rostou na lipovém špalku celou zimu. Hledal jsem v různých atlasech. Celkem pěkně voní, jestli to není nějaká planá hlíva nevím? Kloboučky mají malé, velikost do 3, maximálně 4 cm.. Posílám jednu fotku pohled z hora a druhou fotku pohled zespodu. Ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika