Příspěvky uživatele - 178.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.3.2015
Tak to je definice předpokládaného zatížení profesionálního motoru. Moje poznámka GO profesionálního motoru byla v duchu, že mladý motor se vyplatí opravit, protože ostatní díly motoru jsou připraveny snášet velkou zátěž a tak se dílčí oprava... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
O jakém dostávání píšete? Nebyla snaha opačná, že používám olej, který není " vhodný"? Jak si můžete přečíst, tak hlavně u 4T motoru na Vari olej 5W40 s velkou rezervou splňuje parametry výrobce motoru a to je důvod, proč 5W40 používám, neboť malá... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
PP proč se vlastně vyjadřujete k 4T na malotraktoru Vari, když tomu motoru nerozumíte. Vaše zlehčování jednoduchosti motoru je zbytečné komentovat. Viděl jste vychozené ventilové vedení, zadřený ventil vlivem špatného mazání, motor, který měl nízkou... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Pro Vás PP bude nejlepší, když si na 4 T na Vari vyzkoušíte, jak vyteče olej z motoru 5W40 a 15W40 a nejlépe při nižší teplotě. Z toho mnohé pochopíte. V popisu oleje 5W40 je lehkoběžnost uvedena u 15W40 ne. Stačí porovnání tekutosti obou olejů... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Odkaz jsem nečetl a odborníka ze sebe nedělám, ale co jste předvedl o znalosti motorů, to ze mě nechtěně odborníka dělá. Proč sem pletete 60 léta, traktory na naftu a další zbytečnosti? Diskutuji stále o benzínovém 4T na malotraktor Vari. Obecná... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
SfK jak jsem předpokládal, jen okopírované informace přenášíte dál. Řekněte mechanikovi, že potřebujete ACEA... A nebo že chcete minerál či plnou syntetiku. A právě u toho veterána je každému mechanikovi jasné, že do něho dá minerál. O těch, kteří... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Oni píšou nepoužívat olej méně než a na přimazávání jste se už ptal.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
SfK zmínil, že použije polosyntetiku, zajímavé, že. Podle etikety poznám druh oleje a podle oleje poznám, že 15W40 a 5W40 není jen v etiketě. Nejsme v rovině, že přesvědčuji o jiném oleji do 4T, než dle manuálu, byl dotaz proč přimazávám lepším... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.3.2015
Stando v čem se zase šťouráte? Když používám syntetiku místo minerálu, tak si snad dokážete odvodit, že místo 15W40 používám např 5W40. Protože: Je hodný pro benzínové a naftové motory s emisními parametry Euro IV a V • Výrazné snížení tření •... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Já jsem zmínil, proč používám syntetiku, místo minerálu. Polosyntetika a další je na webu vari.cz.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Pro 175.210 řeč čísel 4T se zaplatí jen úsporou ve spotřebě benzínu: průměrná spotřeba 2T 1,2 l /hod, průměrná spotřeba 4T 0,8 l /hod - údaje výrobců motorů. Rozdíl 0,4 l x dnešní cena Naturalu 30 Kč : 12 Kč / hod provozu. Za 1000 hod provozu 12000Kč... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Generálku jsem na GXV za 20 let častého provozu dělat nemusel a první GCV jedou na sekačkách dodnes, za předpokladu běžné údržby. O replice na GO jsem nepsal, zmínil jsem karburátor a starter, takový díl není GO a bylo to ve srovnání s čínou XP 200,... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Tomuto příkladu potom nerozumím, co jste tím chtěl naznačit. Vidím, že nemá hodnotu se s Vámi přít. Nepovažuji za šťastné a objektivní po nedávném uvedení XP 200 do prodeje jej hned stavět na úroveň Hondy ve všech směrech, jako by byly používány... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Z Vás musí mít v servisu radost. Já místo kupování karburátorů katburátor vyčistím, když to bylo u GCV zatím 1 x třeba. Trysky lze snadno vyčistit. Delší doba je jak dlouho? Podzim / jaro, 1, 5 let kolik? Pro technické analfabety, kterým motor... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 23.3.2015
Toto jsou jen spekulace, protože GCV jsou léty ověřené motory, bez nutnosti vložkování, kdyby to bylo nutné a ND XP jsou cenově na úrovni replik, na Hondu koupím repliku startování za 300 a karburátor do 1000, zatím jsem nekupoval nic mimo spojky. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika