Příspěvky uživatele - 82.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanzi, Rubens, Redprince, 4.11.2018
Ja mam 5 let Kanzi a Rubens Civni + Civnired druhym rokem, ale tyto odrudy zatim neplodily. Padli zadne, ani strupovitost, i kdyz jine odrudy napadene jsou.  Kanzi semtam vetvicka napadena padlim, strupovitosti jsem si zadne nevsiml... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 27.12.2017
Ja pouzivam nuz na koberce s vybornymi vysledky nekolik let. Na drevo co ma par mm mensi/tensi a na silnejsi prumery tvrdsi, aby se moc pri rezu neohybal. V Tescu/Bauhausu atd. je koupim za par supu a vzdycky jen zalomim, pripadne vymenim cepel (byva... celý příspěvek >
Honeycrisp, 28.10.2016
Prominte, ale to opravdu nevim. Nejlip udelate, kdyz ho koupite od skolkare, kteremu verite. S internetem se to odhalovani zamen/nepravych odrud stava lehcim, staci porovnat obrazky, pripadne zkontrolovat dobu zrani. Mel by dozravat chvilku po Gale... celý příspěvek >
Klamita jménem jmelí střední Morava, 16.4.2016
Zrovna o tom pisou na Novinkach.
Podnože od dodavatele z VŠÚO s.r.o. Holovousy, 21.2.2016
Ja mam z Holovous taky podnoze, vypadaji podobne. Bohuzel nejsem zadny expert v oboru, takze se neminim pridavat k ani jedne strane. Muze to ale pomoct v budoucnu dalsim zajemcum, takze v prubehu pristich dvou dnu sem dam par fotek. Ceny byly... celý příspěvek >
Rozmnožení karasů, 17.11.2014
Dobrý den, mám dotaz.Zrušili jsme jezírko, a teď máme 8 ks karasů červených ve 120 litrovém akváriu.Žijí tam bez problému, jen se nechtějí množit, ael to bych asi přisuzoval teplotě vody.Můžete mi prosím poradit, jaké jim mám zajistit v akváriu... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 14.9.2014
Nevite nekdo, kde se da sehnat na nejake mensi podnozi? Rad bych si ho poridil, slysim na nej samou chvalu
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika