Příspěvky uživatele - 92.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 15.4.2016
To jsou hrozný blbosti, nejspíš prodejce plastových květináčů za 500, především jsou to ftaláty a ty se používají při výrobě PVC, ty nádoby jsou z PE, který většinou má atest na potraviny, ne v případě nádob na maltu. Zespoda tý nádoby by mělo... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 15.4.2016
Vypláchnou nějakým jarem a načisto vodou a vše bude OK.
Tyčková rajčata, 9.3.2016
Nebo nedělejte nic a zalívejte rozumně. Na balkoně jsem tak rajský pěstoval.
Papriky 2016, 6.3.2016
Bavíme se tu o sazenicích a přisvícení - prodloužení denního světla. O tom krytu jsem někde četl, že chrání před UVA. UVA - 320 - 400nm - Fotosyntheza
Papriky 2016, 3.3.2016
Ještě sundejte z toho svítidla ten kryt zářivky, jestli tam je, zbytečně nepropouští UV, rostliny ho potřebují. Taky je lepší nějaký stínidlo, aby odráželo světlo dolů, stačí hodně světlá bilá, já mám leštěný nerez.
Papriky 2016, 2.3.2016
Máte tam červené LED pro květ tu nepotřebujete, zbytečně propálená elektrika, taky tam není svítivost v lumenech lm a ještě k tomu potřebujete chladič - vyhozený peníze. kupte si svítidlo pod kuchynskou linku 21W (200kč) a dejte tam tu zářivku co... celý příspěvek >
Papriky 2016, 2.3.2016
Já používám tyto: OSRAM lumilux HE 21W/880 SKYWHITE G5 Spektrum
Papriky 2016, 2.3.2016
Na sazenice stačí CFL - studená bílá 6500K a více, větší podíl modré, nepotřebujete, aby sazenice kvetly, že (červená).
Závady při výrobě domácích uzenin?, 12.1.2016
Jenom k tý "jedovatý bílkovině" - Botulotoxin
Uzení domácích klobás, 29.12.2015
Nebo málo natlačený - zůstal tam vzduch. Ty pragandy nepoužívejte je to zdroj rakoviny, pokud tedy nechcete umřít.
Uzení domácích klobás, 29.12.2015
málo promíchaný, papriku do klobás dáváte, ne?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika