Příspěvky uživatele - 29.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda, 9.8.2010
U nás je to to samé. Popraskaly i Tornáda, Starty a Cherroly krom Stupických. Idyly dosud nezrají, zatím nepraskají. Krom toho jsem měla na stromě část nesklizených meruněk-pěkných pár kilo-a jsou rozpraskané všechny, včetně nedozrálých. Je mi to... celý příspěvek >
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 9.8.2010
Fajn, taky děkuju, každá rada je vítaná. Čím víc toho člověk zná, má větší šanci se s tím "poprat". Prosím, kde je skladujete a v čem? Pokud jich bude dost, počítám, že je zavěsím v místnosti nad sklepem-v něm je dost vlhko, asi by vhodný... celý příspěvek >
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 9.8.2010
I za tuto informaci díky. Vůbec nevím, že jsou různé barvy. Viděla jsem pouze ty oranžové a i na sáčku byla vyobrazena v této barvě, tak by mě to ani nenapadlo. Holt pořád platí že "líná huba, holé neštěstí". Tak se budu rovněž orientovat... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 9.8.2010
Ano, to je jedno z nejlepších řešení. A tady na Severu Čech jsou rovněž slimáčí kanibalové a mrchožrouti,, dokonce i h-žrouti. Pokud je chvíli na zahradě nesebraný psí exkrement, hned se tam nějaký "živí". Vypadá to neuvěřitelně, ale... celý příspěvek >
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 9.8.2010
Letos poprvé pěstuji Hokaido. Potřebovala bych poradit, jak poznám, že je plod ke sklizni. V obchodech jsem vždy viděla pouze oranžové barvy a na našich "Adélách" jsou zatím v barvě citronu, ovšem nepatně větší než prodávali. Nevím tedy,... celý příspěvek >
Rakytník nabídka, 10.4.2008
Zdravím, Rakytník Řešetlákový lze koupit běžně v zahradnictví po celém ČR, bohuže je u něho někdy pouze latinský název Hyppophae Rhamnonides, cena je cca 50 CZK. Pozor, je to dvojdomá rostlina, takže je třeba koupit samičí i samčí rostlinky.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika