Příspěvky uživatele - 234.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 28.4.2017
Každá páčka ovládání plynu, potažmo přes odstředivou spojku celého stroje, kterou nelze ovládat jedním prstem, aniž bych musel pustit kleče - řídítka, je špatná!!!
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 12.4.2016
Kdyby se náhodou nedařilo, motory Honda určitě opravují v každém servisu VARI, protože se léta používají jako pohonné jednotky. Seznam bude na jejich stránkách.
Zahradní traktor vs. krtince, 5.4.2016
Myslím, že kudly  by až  tak netrpěly ,jako pohon  toho stroje, zejména pokud  máte hydro.
Vari - nevrací se startovací šňůra, 12.3.2016
Jak to funguje nevím. Nejrychlejším způsobem odstraněí závady, je koupě nového Vari.
Kompost, 24.6.2014
Mám prkýnkový stavebnicový systém kompostérů. Jeden velký asi 1000-1200 litrů, jeden malý něco přes 650 litrů. Jak ale říkám, teoreticky mohu prkýnka dovyrábět a kompostéry ještě zvětšit (ten malý, do toho velkého by se mi špatně lezlo). Když... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.5.2014
U toho rytí by mne zajímalo, jestli ryjete na plnou hloubku, to je, že rýč vniká do půdy téměř komo a tím máme hloubku rytí na délku čepele. anebo ho jen tak šoupnete našikmo, 17° + nějaký záklon násady cca 10° a máme z 22,5cm jen cca 20cm +... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014
Kuriozní je mít všechno šestkrát a chodit nakupovat do kovošrotu, ke jsou prakticky jen mříže od kanálů.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika